Sakarya'da skandal fotoğraf: Mazot parası için...

Adapazarı'nda koronaviüs sebebiyle sınırlama getirilmesine rağmen aracı yolcuyla dolduran bir şoför, insan hayatını hiçe saydı. Bu anları fotoğraflayan bir yolcu,"Mazot parası çıksın diye canımızı verelim, Bu nasıl tedbir?" diyerek duruma tepki gösterdi

Sakarya'da skandal fotoğraf: Mazot parası için...

sakaryayenihaber.com-
Azim ÇELİK'in haberi

YOLCUYLA DOLDURDU
İçişleri Bakanlığı'nın Kovid-19 salgını sebebiyle toplu taşıma için getirdiği "Yüzde 50 taşıma kuralı" sınırlaması, Sakarya'daki bazı dolmuş sürücüleri tarafından umursanmadı. Bu fotoğraf bir vatandaş tarafından bu sabah saatlerinde şehirdeki bir dolmuşta çekildi. Bu fotoğraf, bu durumu adeta gözler önüne serdi. Dolmuş hattında çalışan bir şoförün sınırlamaya aykırı davranarak aracı yolcuyla doldurduğu görüldü. 
MAZOT PARASI İÇİN CANIMIZI VERELİM
Fotoğrafı çekip Sakarya Yenihaber Whatsapp İhbar Hattı(0531 209 49 49)'na gönderen vatandaş, duruma isyan etti. İsmini vermek istemeyen vatandaş,"Bu nasıl iş? Bunun bir açıklaması var mı? Vürüsün kol gezdiği bugünlerde, bu şahıslara nasıl imkan veriliyor? Bu adam genelgeyi okumamış mı? Mazot parasını çıkarmak için bunca insanın canını hiçe sayıyor. Parayı çıkarsın diye canımızı verelim? Bun acilen bir yaptırım uygulanmalı. Yetkililer lütfen harekete geçsinler" ifadelerini kullandı.
GENELGE NE DİYOR?
İçişleri Bakanlığı'nın koronavirüs tedbirleri kapsamında otobüslere getirdiği sınırlamayı duyurduğu genelgede, "il ve ilçelerdeki tüm şehir içi ve şehirler arası çalışan toplu taşıma araçları, araç ruhsatında belirtilen yolcu taşıma kapasitesinin yüzde 50'si oranında yolcu kabul edecek. Araç içindeki yolcuların oturma şekli, yolcuların birbirleriyle temasını engelleyecek şekilde olacak." ifadeleri  yer alıyor. 

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2020, 14:34
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ie
Ie - 8 ay Önce

İnsan istifi koyun tasıma goruntu sii devri artık sona erdi Allahın adaleti vergı al esnafı halkı ust ust koyun kıbı diz zararı kara cevir yok artık vergiyi azalt halkını ezme soyma bıkdırma insan yerine koy esnafını ezme vergiyle yakıt zamıyla bıkdırma devri vırusu yollayan Allahın emri dını kelamı agza alıp siyaset ticaret yapandan alısverıs oy desek vermeyin onlar Gendı cıkar dizen makam mevki meraklıları halkını kandıranlar uykuda olan alimlerede duyarsız kaldıkları ıcın felaket vırus musibetler onlar yuzunden dır meblanın gucu

SIRADAKİ HABER