Sakarya Valiliğinden karantina duyurusu!

Sakarya Valiliği tarafından İlçe Hıfzısıhha Kurulu Kararı ile Adapazarı Şeker Mahallesi’nde bulunan bir sokakta ikinci bir emre kadar karantina uygulandığı duyuruldu.  

Sakarya Valiliğinden karantina duyurusu!

Sakarya Valiliği’nin yazılı olarak yaptığı duyuruda şu ifadelere yer verildi;

“İlimiz Adapazarı ilçesi Şeker Mahallesinde bulunan bir sokakta COVIT-19 şüphelisi vakaları görülmesi üzerine Sağlık Birimlerimizin yerinde yapmış oldukları tespite dayanılarak, Adapazarı İlçe Hıfzısıhha Kurulu Kararı ile ikinci bir emre kadar karantina tedbirleri uygulanmaya başlanmıştır. Tespit edilen sokak güvenlik güçlerimizce kapatılarak giriş ve çıkışlar engellenmiştir.”


Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2020, 15:11
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ferhat kocabay
Ferhat kocabay - 9 ay Önce

Dünyayı etkisi altına alan covid 19 virüsü ile mücadele etmekte olan türkiye ve ilimiz sakarya olarak hala bilinçli bir şekilde mücadele etme konusunda maalesef sınıfta kaldık ve şuanda ikamet ettigim mete sokak karantina altında

Takipci halk
Takipci halk - 9 ay Önce

Sokağa çıkma yasağı komple yapın lütfen vali bey lütfen çok geç olmadan

Ayhan
Ayhan - 9 ay Önce

Bazı kişiler bilip bilmeden konuşuyor ya rüyadan haberdar değiller yada bu hükumetin yaptığı hizmeti hiç görmemişsınız.. Başka ülkelere baktığımızda çok şükür halimize süper güç die abd,yi yere göğe sigdiramazsiniz hergun yüzlerce kişi can veriyor.. Umut ediyorum burda öyle bi manzara yaşamayız. Fıransa, Ispanya, İlginere, Almanya, İspanya buralardan hiç haberdar değilsiniz anlaşılan sınıfta kalan devlet veya hükümet değil sevgili arkadaşım siz ve sizin gibi başını koma gömenler..

SIRADAKİ HABER