Sakarya'daki en riskli bölge! Kırmızıya büründü...

Sakarya'nın koronavirüs haritasında şehirdeki vaka yoğunluğunun ciddi şekilde arttığı görülüyor. Özellikle Erenler'deki bazı bölgeler kırmızı renge büründü.

Sakarya'daki en riskli bölge! Kırmızıya büründü...

sakaryayenihber.com -

Sakarya'da koronavirüs vakaları her geçen gün artıyor. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı korona haritasında, vaka artışı gözle görülür şekilde artıyor. Haritada, hasta sayısının az olduğunu ve ağır hastanın bulunmadığını simgeleyen mavi ve renkler yerini ağır hastaların bulunduğuna işaret eden kırmızı renge bıraktı.

ŞEHİR MERKEZİ KIZARDI

Haritada renk değişiminin en fazla yaşandığı bölgelerin Adapazarı, Serdivan, Erenler ve Akyazı olduğu gözlendi. Şehirde vakaların yoğunlukta olduğu bu ilçelerde birçok sokağın risk altında olduğu görülüyor. İlçelerin özellikle merkezlerinde daha önce bazı noktalarda görülen kırmızı rengin artık her bölgede yer aldığı anlaşılıyor.

ERENLER KIRMIZIYA BÜRÜNDÜ

Hayat Eve Sığar uygulamasında yer alan haritada özellikle Erenler ilçesindeki birçok sokağın kırmızı renge büründüğü görüldü. Erenler'de Türbe Caddesi, Bağlar Caddesi, Hacıoğlu Caddesi gibi caddeler ile bağlantılı sokaklarda vakalar korkutucu seviyelere ulaştı.

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 31 Ekim 2020, 22:06
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Aynur
Aynur - 3 hafta Önce

Allahim butun hastalar acil sifalar diliyorum yurekten

Asii
Asii @Aynur - 3 hafta Önce

Aminn inşallah

SIRADAKİ HABER