Şehir merkezindeki bankada korona şoku!

Adapazarı şehir merkezinde her gün yüzlerce kişinin sırada beklediği bankada bir çalışanda korona çıktı, virüsün yüzlerce kişiye bulaşmasını ise personelin dikkati önledi.

Şehir merkezindeki bankada korona şoku!

sakaryayenihaber.com-

Adapazarı şehir merkezindeki bir bankanın Atatürk Bulvarı Şubesi'nde korona şoku yaşandı. Çok sayıda personelin çalıştığı banka ve evrak alışverişinin yapıldığı bankada bir çalışan semptom göstermesi üzerine hastaneye başvurdu. 

SAÜEAH Acil'te yapılan korona testi pozitif çıktı. Çıkan bu sonuç bankada paniğe sebep oldu. Korona tanısı konulan personelin temaslı olabileceği kişiler de hastaneye giderek test yaptırdı. 

Her gün yüzlerce kişinin kapısında sırada beklediği, gişelerinde işlem yaptığı bankada yaşanan panik kısa sürdü. Yapılan testlerde virüsün personel ve müşterilere bulaşmadığı belirlendi. 

Korona olan personelin bankada maske, mesafe ve hijyen konusuna dikkat eden biri olduğu, çalışırken temastan kaçındığı öğrenildi. Personelin tedbirli davranışları virüsün yüzlerce kişiye yayılmasını önledi.

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2020, 18:38
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Koray yilmaz
Koray yilmaz - 1 ay Önce

Hangi banka kardeşim adını ne yazmiyonuz böyle habermi olur

Elif Güler
Elif Güler - 1 ay Önce

Hangi banka acaba

Burak kont
Burak kont - 1 ay Önce

Yanı kardesım bole haber yapıyorsunuz madem bankanında adını verınkı ınsanlar onlemını alsın

Psikolog
Psikolog - 1 ay Önce

Arkadaşlar herkes grip olacak ve yüzde bi milyon oldu zaten bu neyin yaygarası? Sağlıklı beslenin, sağlıklı beslenmedikten sonra, bilmeyenler için belirtmek isterim içtiğiniz sudan bile zehirlenebilirsiniz haberiniz olsun.Herkes işine gücüne baksın bırakın bu paranoyayı!!! Saygılarımla.

SIRADAKİ HABER