Serdivan Belediyesi sokak hayvanlarını unutmadı

Koronavirüsle mücadele sürecinde ilçe genelinde çalışmalarına 7/24 devam eden Serdivan Belediyesi sokak hayvanlarını da yalnız bırakmıyor. KENTBANK’ta kurulan kriz merkezine sokak hayvanları ile ilgili gelen çağrılara da anında cevap veriliyor ve müdahale ediliyor.

Serdivan Belediyesi sokak hayvanlarını unutmadı

Sokağa çıkma yasağının olduğu günlerde nöbetçi ekiplerin ilçe genelindeki beslenme noktalarını tek tek kontrol edip mama ve su takviyesi yaptığını ifade eden Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, diğer yandan rahatsızlığı olan hayvanların da tespit edilerek nöbetçi veteriner nezaretinde tedavilerinin gerçekleştirildiğini belirtti.

Serdivan’da yalnız değilsiniz derken bunu sadece vatandaşlar için değil tüm canlılar için söylediklerini dile getiren Alemdar, vatandaşların sokak hayvanları ile ilgili günün her saati 444 54 50 iletişim numarasından belediye ekipleri ile iletişime geçebileceklerini söyledi.

banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Serap Tutar
Serap Tutar - 7 ay Önce

Sadece Park olan yerlere bırakmasınlar manaları parki olmayan bir sürü sokak var serdivan/ İstiklal Mahallesi'nde bu nedenle sokakların belirlenen bir yerine mama ve su bırakılması çok uygun olacaktır

SIRADAKİ HABER