SESOB Başkanı Alişan'dan teşekkür açıklaması

Sakarya Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Hasan Alişan, ekonomik destek paketi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

SESOB Başkanı Alişan'dan teşekkür açıklaması

sakaryayenihaber.com -

SESOB Başkanı Hasan Alişan, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce tarafından açıklanan ekonomik destek paketi ile ilgili sosyal medya üzerinden açıklama yaptı.

"Bugün teşekkür günü" diyen Alişan yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

"Ülkemiz ve insanlık olarak geçirmekte olduğumuz zor dönemin bitmesini umut ediyoruz. Hayata dair zor ve topyekûn bir savaş veriyoruz. Bu savaşı da hep birlikte kazanacağız. Bu savaşın kazanılmasında emeği olan herkese, can-ı gönülden teşekkürü bir borç biliriz.

Biz, emeğiyle evine ekmek götürmeye çalışan onurlu, iyi niyetli ve devlet adabı bilen esnaf ve sanatkârız. Biz günlük rızkımızı kazanmanın mücadelesini veren, günlük kazandığına da şükretmesini bilen kanaatkâr ve kadirşinas insanlarız. Devletimizin aldığı kararlar karşısında boynumuz kıldan dahi incedir ama “git öte” muamelesini de asla kabul etmeyiz.

Biz kimsenin malında gözü olmayan tok gözlü insanlarız. Ama rızkımız mevzu bahis olunca da sonuna kadar haklı mücadelemizi vermesini biliriz.
Pandemi sürecinde alınan kararlardaki haksızlıkları bu yüzden defatle ve yüksek sesle haykırdık. Siyaset yapıcılarımız, bizim bu haykırışlarımızın arkasında hiçbir siyasi veya şahsi menfaatin olmadığını bildikleri için sesimizi duydular.
Biz kadirşinas ve vefalı insanlarız. Biz, yapılan iyiliği bilen, kıymetini takdir eden ve bunu asla unutmayan insanlarız.

Bugün teşekkür günü.
Pandemi sürecindeki çığlıklarımıza cevap veren herkese teşekkür ediyoruz.
“Biz zor durumdayız, onurluca yaşamak istiyoruz” dedik, Sakarya Büyükşehir Belediyesi (SBB) Başkanı ve Meclis üyeleri sesimizi duydular. Koronavirüsten dolayı mağdur olan iş yeri sahiplerine ekonomik destek paketi açıkladılar.
Biz kanaatkar insanlarız, SBB Meclisimizin imkanları olsa, bize daha fazla katkı sağlayacağını biliyoruz.
Başta SBB Başkanı Ekrem Yüce olmak üzere, tüm meclis üyelerine tek tek teşekkürü borç biliriz."

banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Binnur Yakın
Binnur Yakın - 6 ay Önce

Sakaryalı olarak üzüldüm. Adapazari trenleri ve gar için yaptığı hizmetler unutulmaz. Müdür bey hakkınızı helal edin Sakaryaya. Saygilarimla.

SIRADAKİ HABER