Şok eden yazı... Ölmeden önce hesabına "ölü" yazmış!

Adapazarı'nda arkadaşları tarafından evinde ölü bulunan Sertaç Şen'in Twitter'daki bilgiler bölümünde ölmeden önce "Ölü bir adamın günlüğü" notunu yazdığı görüldü

Şok eden yazı... Ölmeden önce hesabına "ölü" yazmış!

sakaryayenihaber.com-

Bir dönem SAÜ Hukuk Fakültesinde Ülkü Ocakları temsilciliği yapan üniversite öğrencisi Sertaç Ş. yakınları tarafından Adapazarı'nda yaşadığı öğrenci evinde ölü bulunmuştu.

GÖZYAŞLARIYLA UĞURLANDI

Üniversite öğrenimi için Eskişehir'den Sakarya'ya gelen hukuk öğrencisinin ölümü memleketinde ve Sakarya'da yakınları, sevenleri ve üniveriste camiasında büyük üzüntü yarattı.

Cenazesi SAÜEAH Korucuk Otopsi Merkezi'nde yapılan otopsinin ardından Sakarya'dan memleketi Eskişehir'e gönderilen genç, burada gözyaşları arasında sonsuzluğa uğurlandı.

BU NOTU YAZDI

Ölümün ardından gencin Twitter hesabına girenler bilgi bölümünde "Ölü bir adamın günlüğünü" notunu görünce şaşırdı. Şen'in bir süre önce "bio" bölümündeki bilgilerini bir kitaptan alıntı yaptığı bu cümleyle değiştirdiği öğrenildi.

Arkadaşları arasında çok sevilen Sertaç'ın ölümünün ardından arkadaşları ve çok sayıda üniversite öğrencisi sosyal medya hesaplarından paylaşım yaparak yaşadıkları üzüntüyü yazdı.

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER