Son dakika... Sakarya'da bir okulda daha korona çıktı!

Sakarya'da bir okulda daha koronavirüs şoku yaşandı. Camili'de bulunan Aykut Yiğit Ortoakulu'nun müdürü M.A'nin testi pozitif çıktı, okulda eğitime ara verildi

Son dakika... Sakarya'da bir okulda daha korona çıktı!

sakaryayenihaber.com-


Sakarya'da bir okulda daha korona şoku yaşandı. Arifiye'deki Üzeyir Garih Ortaokulu'nda bir öğrencide korona çıkmış, panik havası yaşanmıştı.

Bu kez Camili Mahallesi'nde bulunna Aykut Yiğit Ortaokulu'nda korona çıktı. Okul müdürü M.A'nın semptom göstermesi üzerine yaptırdığı korona testi pozitif çıktı.

Bunun üzerine okuldaki tüm öğretmen, personel ve öğrenciler uzaklaştırıldı. İl Milli Eğitim Müdürülüğü'nün aldığı kararla okulda yüz yüze eğitime ara verildi.

Okul öncesi kursu için gelen 8. sınıf öğrencilerinin eğitime bir süre uzaktan eğitimle devam edeceği belirtildi. 
 

Güncelleme Tarihi: 02 Ekim 2020, 17:28
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Takipci halk
Takipci halk - 4 hafta Önce

Aykut yiğit karamanda olacağı buydu dün 101 e gittim karamanda arkamda duran bayan a biraz mesafeli olurmusunuz dedim demez olaydım rezalet markette ki kızlar uyarma yok kapıda bir görevli yok bu cahil insanlar olduğu süre bu bitmez

Deli
Deli - 4 hafta Önce

Alllah aşkına doğru haber yapın aykut yiğit ortaokulu camilide değil karamanda sizin bilginiz nasil

Çeşme Meydanı Esnafı
Çeşme Meydanı Esnafı - 4 hafta Önce

Çıkması değil çıkmaması haber olmalı, bir grip çeşidinin insanlarda ortaya çıkmasımı haberdir yoksa çıkmaması mı ? Olaya böyle bakmak lazım. Yani haber değeri fazlaca yok bu durumun.

Kahraman kara
Kahraman kara - 4 hafta Önce

Camili mahallesinde degil o okul karaman mahallesinde Allah sifa versin butun hastalara

Karakedi
Karakedi - 4 hafta Önce

Şimdi nasıl olcak peki?? Tek tek okullardan koronavakalari çıkıyor .ve daha okullar açılmadı ..eğer açılmış olsaydı kaç kişiye bulasirdi? Kaç temaslı olurdu. Eğitim olmazsa olmaz ama,sağlıklı insan eğitim görebilir. Rabbim yardımcımız olsun. Herşeyden korkar olduk malesef.

5454
5454 - 4 hafta Önce

Kimse maske takmıyor kimse. Aile takarsa çocukta takar ama aile sorumsuz davranırsa çocukta maske takmaz hiç kimse başkasında bulmasın neden her şey bizlerde bitiyor cocukların bağışıklığı yok LÜTFEN MASKE MESAFE VE TEDBİRLERİ ELDEN BIRAKMAYIN LÜTFEN

Necdet yiğit
Necdet yiğit - 3 hafta Önce

Bunu bilmiyor musunuz çocukları bile bile ölüme gönderiyorsunuz devlet olarak nasıl Bir önlem aldınız yazıklar olsun size, Sakarya ve çevre iller hastalıktan. Kırılıyor karasudaki vaka artışı gittikçe tehdit oluşturuyor bunun önlemide karantina yasak konması millet halende bildiğini okuyor.

SIRADAKİ HABER