Validen kritik açıklama: Daha ağır tedbirler...

Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, şehir genelinde artan korona virüs vak'alarına dikkat çekerek sosyal medya hesabından yaptığı uyarıda, “Tedbirlere uymazsak daha ağır tedbirler gelecektir” ifadelerine yer verdi.

Validen kritik açıklama: Daha ağır tedbirler...

Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, kentte salgın için alınan tedbirlerin uygulanma konusuna dikkat çekerek salgın tehdidinin devam ettiğini sosyal medya hesabından bir kez daha açıkladı. Twitter hesabından açıklama yapan Vali Kaldırım, salgının sürecinde alınan tedbirlere uyulmadığı sürece daha ağır tedbirler alınacağını vurguladı. Kaldırım yaptığı açıklamada, “Kıymetli Sakaryalılar. Salgın, sağlığımızı ve ilimizi tehdit etmeye devam ediyor. Tedbirlere değil virüse direnmeliyiz. Tedbirlere uymazsak daha ağır tedbirler gelecektir. Salgınla mücadeleyi hepimizin görevi, sorumluluğu ve kul hakkı olarak görmedikçe salgını durduramayız” ifadelerine yer verdi.

Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2020, 13:42
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Naci kırkayak
Naci kırkayak - 2 ay Önce

Geç kalınmış tedbirler

Abuzer Kadayıf
Abuzer Kadayıf - 2 ay Önce

Bu Twitter olmasaydı ne yapacaktı bürokratlar? Sayın vali parmak saklamayı bırakın, icraata geçin. Bilinen her 3 kişiden biri bilinmeyen yarı yarıya insan hasta. Artık atlatanlar ikinciye covid oluyor. Sağlık sistemi yükü kaldıramıyor. Sağlıkçılar perişan. Hala komşunun yaramaz çocuğunu terbiye eder gibi Twitter'dan parmak sallamaktan vazgeçsek, inisiyatif kullansak, cesur ve kararlı bir şekilde radikal tedbirler uygulasak daha verimli sonuç alamaz mıyız?