Valilik duyurdu: Çark'ta fener alayı yapılacak!

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama törenleri kapsamında Çark Caddesi'nin başından Demokrasi Meydanı'na kadar Fener Alayı düzenlenecek. 

Valilik duyurdu: Çark'ta fener alayı yapılacak!

 
Cumhuriyetimizin ilanının 97. yıldönümünde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama programı belli oldu. Covid-19 salgınıyla mücadele kapsamında kutlamalar pandemi kurallarına uygun yapılacak. 


Kutlamalar kapsamında yarın Valilik Kampüsü'ndeki Atatürk Anıtı'na çelenk konulacak. 29 Ekim Perşembe günü ise Vali Çetin Oktay Kaldırım ve protokol üyeleri Atatürk Anıtı önünde tebrikleri kabul edecek.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından Vali Çetin Oktay Kaldırım bir konuşma yapacak. Cumhuriyet Bayramı'nın gecesinde ise Çark Caddesi'nin başından Demokrasi Meydanı'na kadar Fener Alayı düzenlenecek.

Sakarya Valiliği'nin açıkladığı 29 Ekim programı şu şekilde

Güncelleme Tarihi: 27 Ekim 2020, 17:42
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Uğur
Uğur - 3 ay Önce

Vali beyi tebrik ediyorum, fuarlar, tatiller, mitingler, toplantılar vs herşey serbesken eğer bu denli milletimiz için önemli olan Cumhuriyet bayramımızın kutlanmasına izin verilmeseydi çok yanlış olurdu, tekrar tebrik ediyorum, ayrıca bu vesile Başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehitlerimize Allahtan rahmet diliyorum ve tüm hemşehrilerimizin Cumhuriyet Bayramını kutluyorum.

Sakaryalı
Sakaryalı - 3 ay Önce

ölsün bu millet gerçi hastaneden de corona olan hastayı tamam evde dur diyip dolmuşla taksıyle gönderiyorlar evine o zaman bulaşmıyormuş amacınız öldürmekse çekin vurun aga ne gerek var böyle şeylere