Ya başka bir yol bulun ya da yapmayın!

Büyükşehir Belediyesi'nin ücretsiz bal ve süt dağıtımında yine kurallara uyulmadı. Dağıtım sırasında bu görüntüler yaşandı 

Ya başka bir yol bulun ya da yapmayın!

sakaryayenihaber.com - Şevval Geçin bildiriyor 
Sakarya Büyükşehir Belediyesi'nin (SBB) Atatürk Parkı Şemsiyeli Bahçe girişinde cuma günleri ücretsiz bal ve süt ikramı devam ediyor. 
Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını gölgesinde başlayan ücretsiz dağıtımda aradan geçen haftalara rağmen bir türlü tedbirlere uyulamıyor. 
Saat 12.00'deki dağıtım öncesinde sabahın erken saatlerinde kuyruğa girenler zabıtanın uyarılarıyla sosyal mesafeye dikkat eder gibi olsa da dağıtım saatinin yaklaşması ve dağıtımın başlamasıyla tüm kurallar unutuluyor. 
Çoğunluğunu sığınmacıların oluşturduğu kalabalık, dağıtım sırasında çocukları da olmasına rağmen birbirlerini ittirerek dağıtılan bal ve sütleri almaya çalışıyor. 
Haftalardır yaşaan bu görüntülere tepki gösteren vatandaşlar ise, ücretsiz ikramın başka bir yöntemle yapılması gerektiğini ifade ediyor. 
 

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Emine yılmaz
Emine yılmaz - 1 ay Önce

İhtiyaç sahiplerini tesbit edik evlerinde verilmeleri benim için daha uygun olur ve bu karmaşa yaşanmaz

Hasan yılmaz.
Hasan yılmaz. - 1 ay Önce

Bal almaya. Gelenlere sorun..sigara içiyorlarmı. Böyle yardımlara gerek yok. Bu iyilik değil insanlarıtembeliğe iter.kilosu 30/00lira deyin kçkişi alacak .sigara dağıtın.kaç kişi sıraya girecek..

Takipci halk
Takipci halk - 1 ay Önce

Belediyenin yaptığına bakarmısın virüs var virüs efendiler

Akcapakca
Akcapakca - 1 ay Önce

Vizyon sahibi yönetici gerekli şu memlekette yok yok yok....sağlık bakanına şikayet etmek gerekiyor... ihbar gerekli...

Takipci halk
Takipci halk - 1 ay Önce

Belediyenin yaptığına inanamıyorum yazık günahtır hmillet zaten cahil bedava deyince canını verir ama etrafa zarar veremezsiniz

Hakan bey
Hakan bey - 1 ay Önce

Hakikatten aklım almıyor bunların yaptıklarını. Her gün yüzlece kişili törenler, ulufe dağıtımı gibi ücretsiz ikramlar izdihamlar. Sürü bağışıklığı mı amaç?

bilgi
bilgi - 1 ay Önce

bırakın bedavadan birseyler dağıtmayı millet tembellesiyor

SIRADAKİ HABER