Yasağın acısı çıktı! Sakarya'da iğne atsan yere düşmez

Yasağın bittiği gecenin sabahında çarşı, pazarda "iğne atsan yere düşmez" denilecek bir yoğunluk oluştu... Sakaryalı vatandaşlar evde kaldıkları 4 günün sonunda kendilerini cadde, sokaklara attı

Yasağın acısı çıktı! Sakarya'da iğne atsan yere düşmez

sakaryayenihaber.com-
Serkan ÖZAY'ın haberi

Koronavirüs tedbirleri kapsamında Perşembe, Cuma, Cumartesi ve Pazar günü uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasının ardından şehir merkezinde hareketlilik gözlemlendi.

Sakarya’da 4 günlük sokağa çıkma kısıtlamasının ardından bahar sıcağının da etkisiyle şehir merkezinde insan yoğunluğu görülmeye başladı. PTT’lerde bazı bankalar ve iş yerleri önünde insan kuyruklarıda görüldü.

İşyerlerinin de açılmasıyla vatandaşlar çeşitli işlemleri yapmak ve ihtiyaçlarını gidermek için adeta Çark Caddesi’ne akın etti. Yoğunluğun gittikçe arttığı şehir merkezinde emniyet ekipleri vatandaşlara  sık sık sosyal mesafe uyarısında bulunuyor.

Çark Caddesi’nde herhangi bir işlem yapmak ya da gidereceği ihtiyacı olmasa da bahar güneşinde dolaşmak isteyen bazı insanların oluşturduğu Enfekte olma riskini arttırdığı gözlerden kaçmadı.

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2020, 13:27
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Arslan
Arslan - 6 ay Önce

Napsın insanlar kimsede 5 kuruş kalmadı ödemeler krediler var.ortalığı velveleye vermeyin

...
... @Arslan - 6 ay Önce

Öldüğün zaman o paralar bi işe yaramıyor biliyon dimi. Sen ortalığı velveleye vermişsin.

Caner
Caner - 6 ay Önce

Halen yasak tamamen uygulanmıyor

Ayşe Pamuk
Ayşe Pamuk - 6 ay Önce

Allah aşkına işi olan görüp evine gitsin....daaaa

SIRADAKİ HABER