Kripto haçlılar ve bitmeyen kin

BUGÜN BAYRAM…

KRİPTO HAÇLILAR ve BİTMEYEN KİN…

Bugün Kurban Bayramını kutlayabiliyorsak daha doğrusu hem Milli hem de Dini Bayramlarımızı özgür bir şekilde kutlama imkânımız var ise bunu CUMHURİYETE ve Cumhuriyetin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve Onun silah arkadaşlarına borçluyuz.

Bu yüzden hem Cumhuriyetin hem de Atatürk’ün önemini ve değerini bilen gerçek vatanseverlerin Bayramını kutlar sağlıklı ve mutlu yarınlar dilerim.

Gelelim Kripto Haçlılar ve onların bitmeyen kinlerine…

Haçlı zihniyetinin bitmeyen kinidir ATATÜRK düşmanlığı. Aslında kin tutmakta haklılarda. Çünkü Haçlı Seferlerinde başaramadıklarını yüz yıl önce nerdeyse başarmak üzereydiler. Ama karşılarına Mustafa Kemal ve silah arkadaşlarından oluşan bir avuç vatansever subaylar çıktı. Ve asırlardır süre gelen Osmanlı Devletini yıkma ve biz TÜRKLERİ başta İstanbul ve Anadolu olmak üzere Osmanlı topraklarından sürme planlarını bir başka yüzyıla bırakmak zorunda kaldılar. Aslında Osmanlı Devletini Fatih’in torunlarından anahtar teslim teslim aldılar ama o bir avuç TÜRK’ü teslim alamadılar. İşte tüm KİNLERİ o bir avuç TÜRKE.

Peki bundan sonra başarabilirler mi? ASLA…

Her ne kadar içimizde yer alan kripto haçlılar zaman zaman son Türk devleti TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ yıkma denemelerine kalksalar da her seferinde hüsrana uğramaktan da kurtulamamışlardır. Daha doğrusu her seferinde hüsrana uğratmıştır bu MİLLET.

Şimdi soracaksınız kim bu kripto haçlılar? Hemen cevaplayayım. Her kim Türkiye Cumhuriyeti Devletini kuran ATATÜRK ve onun silah arkadaşlarına hem hakaret edip hem beddua okuyorsa bilin ki onlar kripto haçlılardır. Eğer örnek vermemi isterseniz şöyle açıklayayım. İngiliz casus Lawrence gibi sahte Müslümanlardan bahsediyorum. Veya günümüzde bilinen yüzü ile son yüz yılda yetiştirilen FETÖ ve Fetö vari din tüccarlarından bahsediyorum. Ve elbette onların türevlerinden.

Unutmayalım ki;

Koskoca İmparatorluğu yıkmak için devşirme planı ile Sarayı daha doğrusu Osmanlı Hanedanını ele geçiren Haçlı Zihniyet aynı metotlarla yani içimize yerleştirdiği bir takım kripto papazlardan oluşan sahte Müslümanlarla da TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ ele geçirmek istemişlerdir.

Hep söylerim…

Eğer birileri kendi ülkesinin kurucusuna kin ve nefret duyuyorsa ona nankör değil HAİN denir diye. Ve bu tür hainleri asla unutmaz bizim milletimiz.

Bu konuda ki son sözüm ise;

Kurtuluş Savaşının kahramanları ve Türkiye Cumhuriyeti kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve Onun Silah Arkadaşları ile sıkıntısı olan FETÖ vari hainlere söylenecek tek söz; Beğenmeyen defolup gidebilir beğendiği ülkeye.

Biraz gündem…

Önce Ayasofya. Herkes kimin ne olduğunu gördü. Milletçe de öğrendik. Bu yüzden yazmaya bile gerek yok. Milletimize havale ettim.

Sadece ufak bir ayrıntı.

Danıştay 10. Dairesi aldığı karar ile Ayasofya’yı MÜZE statüsünden çıkarırken kan donduracak çok büyük bir gerçekle yüzleşmemizi sağladı.

Düşünebiliyormusunuz?

Ayasofya’yı İSÇRELİ bir firma işletiyormuş. Kısacası Ayasofya’nın işletmesini YABANCILARA kiraya vermişiz haberimiz yok.

Yıllardır Ayasofya üzerinden siyaset yapanlar Ayasofya’nın ruhunu ve manevi değerini para ile kiraya vermişler bu yüce MİLLETİN haberi yok da diyebiliriz. Tebrik ederim kendilerini. Hem şahsımı hem de bu milleti iyi uyuttukları için.

Ayrıca EGEMENLİK HAKKI kiraya verilebilinir bir şey mi ki kiraya verdik diye de sormak lazım?

AYASOFYA’nın işletmesini İsviçreli firmaya kim kiraya verdi bilmiyorum ama veren ve buna göz yumanlar İstanbul’u ilk feth eden FATİH SULTAN MEHMET HAN,  İstanbul’u işgalden kurtaran daha doğrusu son olarak feth eden Cumhuriyetin kurucusu GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’e ve TÜRK TARİHİNE ihanet etmiş olmuyorlar mı?

Gerçekten Ayasofya ÖKSÜZMÜŞ…

Gerçekten Ayasofya PRANGALI imiş…

Gerçekten Ayasofya EGEMENSİZLİĞİN SEMBOLÜMÜŞ…

Gerçekten FATİH’İN, ATATÜRK’ÜN, ECDADIMIZIN ve tüm ŞEHİTLERİMİZİN kemikleri sızlamış.

Gündem demişken hilafet çağrıları ile CUMHURİYETE saldıranlarla Ülkenin kurucusu ATATÜRK’e beddua edip hakaret edenlere bir uyarı.

Sakın güvenmesinler birilerine. Özelliklede ‘‘Bana mı sordular binerken’’ diyerek yüz üstü bırakılan MAVİ MARMARA mağdurlarını da unutmasınlar.

Tabii birde 12 Eylül darbecilerinin yıllar sonra bile yargılandıklarını.

Benden hatırlatması…

Saygılarımla,

Sinan Ulusinan

02.08.2020

YORUM EKLE