MBD dergi çıkardı

Milli Birlik ve Düşünce Derneği (MBD) tarafından “Milli Birlik ve Düşünce” adıyla çıkarılan dergi, görenler tarafından beğeni kazanıyor.

MBD dergi çıkardı

Genel Merkezi Sakarya'da bulunan derneğin çıkardığı; Milli ve Yerli faaliyet konularının işlendiği Türk Tarihinden, Türk Kültürlerinden ve röportajların yer aldığı dergide, Milli Birlik ve Düşünce Derneği Genel Merkezi’nin programları, seminerler, sosyal sorumluluk projeleri de yer aldı.

Ayrıca Milli Birlik ve Düşünce Derneği Genel Başkanı Erdem Ercan’ın röportajının da olduğu dergide, Milli Sporcu Adem Kılıççı, Müsiad Avrupa Başkan V. Erdem Arın, AK Parti Eski Milletvekili Metin Külünk, Sakarya Baro Başkanı Av. Abdurrahim Burak, Hizmet-İş Sakarya Şube Başkanı Mesut Gökdemir, Kütüphanesiz Okul İstemiyoruz Kampanyası hakkında çalışmalar ve bir çok faaliyetlerde bulunuyor.

Derginin yayınlanmasının ardından bir açıklama yapan Milli Birlik ve Düşünce Derneği Genel Başkanı Erdem Ercan, “İnsanlık tarihinin her açıdan şekillenmesinde en önde gelen faktörlerden birisi olan Vakıf Medeniyetimizin , bölgesel ve küresel etkisinin tökezletilmek istenildiği bu günlerde MİLLİ BİRLİK VE DÜŞÜNCE dergisinin 2 nci sayısı ile siz değerli okuyucularımızı selamlıyoruz. Genel Başkanlığı görevini icra ettiğim Milli Birlik ve Düşünce Derneği; hali hazırda bulunan Liseli, Üniversiteli, ve her yaşa mensup teşkilat bireyleri ile hiçbir parti veya oluşumun propagandacılığını yapmayarak ‘’ Aziz milletimizin her bir ferdine din için devlet, devlet için millet, millet için fert anlayışını ilmek ilmek işleme’’ ideali etrafında inşa edilmiştir.” diye konuştu.

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE