Sergi açıldı, ama sosyal medyadan gezilebilecek

Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı Sakarya’daki öğrenci yurtlarında kalan ve sanatsal kurslara katılan öğrencilerin eserleri sergilendi. Sergi, koronavirüs salgını sona erene kadar sadece sosyal medya üzerinden gezilebilecek 

Sergi açıldı, ama sosyal medyadan gezilebilecek

Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı yurtlarda 2019/2020 Eğitim Öğretim yılında yurtlarda açılan sanatsal kurslara katılan öğrencilerin el emeği göz nuru yaptıkları ürünler, Serdivan Gençlik Merkezinde sergilendi. 

Serginin açılışını Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy, Serdivan Gençlik Merkezi Müdürü Yavuz Çangır ve Rahime Sultan Yurt Müdürü Hacer Albayrak birlikte yaptı. Sergi açılışında Sakarya GSİM Şube Müdürleri Sebahattin Karakoç, Nuri Alkan, Metin Koç, Keramettin Ekinci, Paşa Odabaş , Sakarya Yurt Müdürü Hatice Kara ve Kurs Eğitmenleri Sümeyye Kozanoğlu, Aysun Meletli, Nimet Koç ve Yasemin Alper de katıldı.

Sergi korona virüs salgını bitene kadar vatandaşların ziyaretine kapalı olacak, ancak sergi ile fotoğrafları ve videoyu Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü web sitesi ve resmi sosyal medya hesaplarından sergiyi ziyaret edilebileceği belirtildi. 

banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Her Yerde Belirenler
Her Yerde Belirenler - 1 ay Önce

Allah dedikoduyu her ortamda yapıp zorla dinleten,ortalık karıştırıp insanların arasını bozan,elini her kuruma atan bazı kişiliklerden korusun.iyileri tenzih ediyorum ama kurumlara bazı kişiler sızıp ortam huzuru bozup aaa öyle mi olmuş deyip kensini sıyırmayı iyi biliyor.

SIRADAKİ HABER