Simerenya hayaliyle yaşayan yalnız bir adam

Kendisini “Simerenya hayaliyle yaşayan yalnız bir adam” olarak tanıtan Gazetemiz yazarı Fazı Köksal bugünlerde şehir değiştirmenin heyecanını yaşıyor. 

Simerenya hayaliyle yaşayan yalnız bir adam


Taşınma heyecanını sosyal medya hesaplarından paylaşan Köksal; “Ev eşyası yüklenmeye başladı... Farklı bir şehir farklı bir hayat.. Hayırlı olur inşallah. Allah pişman etmesin... Ankara’da yaşayan arkadaşlarım hakkını helal etsin... Kayseri’ye yolu düşen herkesi beklerim... Yerimiz de geniş gönlümüz de..” dedi.

Köksal, 66 yıllık hayat hikayesinde bloğunda şu cümleleri paylaştı; “İki kentte (Kayseri- Ankara) yoğunlaşan bir hayat; Çoğu görev nedeniyle gidilen 80 il, 6-7 ülke; PTT, Türk Telekom ve Orman Genel Müdürlüğünde çoğunluğu Müfettiş olarak geçen bir kamu görevi sonrası emeklilik. Sürdürdüğümüz mutlu bir evlilik; Mükemmel bir eş; Her zaman gurur duyduğum, Tanrının bana en büyük armağanı iki başarılı evlat; Kaybettikten sonra kıymetlerini daha iyi anladığım ve çok özlediğim süper bir baba ve anne; Ülkemin meseleleri ile yorduğum bir kalp; Zonkluyan bir beyin. Mutluluğu okumak, yazmak ve seyahat etmek olarak algılayan bir hayat tarzı; Simerenya hayaliyle yaşayan yalnız bir adam; 66 yıllık yaşamın kısa hikayesi...” 

 
 
 

banner3
YORUM EKLE