Bülent Ersoy'dan şaşkınlık yaratan sözler

Yılbaşı gecesi Sapanca'daki bir otelde konser veren Bülent Ersoy'un, konser esnasında söylediği sözler şaşkınlık yarattı.

Bülent Ersoy'dan şaşkınlık yaratan sözler

sakaryayenihaber.com -

Türk sanat müziğinin 'Diva'sı olarak adlandırılan Bülent Ersoy yılbaşı gecesi Sapanca'daki bir otelde sahne aldı. 3 saat boyunca sahnede kalan Ersoy, sevilen şarkılarını seslendirdi. Şarkı aralarında seyirci ile sohbet eden Ersoy, konuşma yaparken nereye geldiğini hatırlamayınca, sahnede arkasında duran kişiye nerede olduklarını sordu. Kulağına Sapanca'da olduğunun söylenmesi üzerine ünlü sanatçı seyirciye dönerek, "Sapanca, Sapanca olalı acaba böyle bir şey gördü mü?" diye sordu. Seyircilerin "hayır" yanıtından sonra Ersoy, "Göremez. Hiç mütevazi olamayacağım" dedi.

Ünlü sanatçının bu görüntülerini gören vatandaşlar, sosyal medya hesaplarından "Daha geldiği yerin adını bilmiyor" diyerek tepki gösterdi.

Güncelleme Tarihi: 04 Ocak 2020, 01:08
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Guest
Guest - 8 ay Önce

Şu ...... dinleyende ne bileyim...

nuriye ayhan altiner
nuriye ayhan altiner - 8 ay Önce

insan işe gittigi yeri unutursa durum vahim daha vahimi hala ben divayim deyip ortalik yerde dolasmasi ...tibbi bir.konu beni asar nerede birakmaniz gerektigini bileceksiniz maskara olmayacaksiniz

SIRADAKİ HABER