Burak’ın hayatı AYDIN’landı

Sakarya basının tanınan isimlerinden olan ve Kostik lakabıyla bilinen Mustafa Özbey, oğlu Burak Özbey’i evlendirdi. Katılımın yoğun olduğu törene Sakaryaspor camiasından çok sayıda isim katıldı.

Burak’ın hayatı AYDIN’landı

sakaryayenihaber.com - Serkan ÖZAY

Neval ve Bahattin Aydın’ın güzeller güzeli kızı Merve Aydın ile Nurcan ve Sakarya basınının tanınan isimlerinden olan Mustafa (Kostik) Özbey’in yakışıklı oğlu Burak Özbey, 11 Eylül Cuma günü gerçekleşen düğün töreniyle dünya evine girdi. Törende, Koronavirüs salgını nedeniyle sosyal mesafe ve maske kullanımına dikkat edildi.

Serdivan Hanedan Tesisleri Kır Bahçesi’nde düzenlenen törende genç çiftin nikahını Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu kıydı. Güzeller güzeli gelin Merve Aydın’ın nikah şahitliğini Sebahattin Aydın, yakışıklı damat Burak Özbey’in ise Serdar Hamarat üstlendi.

Yoğun katılımın olduğu törene İYİ Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Sakaryaspor Kulüp Başkanı Cevat Ekşi, Sakarya ASKF Başkanı Yaşar Zımba,

Sakarya Muhtarlar Derneği Başkanı Erdal Erdem, Adapazarı Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Çelikel, Sakaryaspor Kulübü eski Başkanı Vedat Yaşlıca ve Amatör Futbolcular Derneği Başkanı Ömer Bektaş genç çifti yalnız bırakmadı.

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2020, 21:56
banner3
YORUM EKLE