Millet kimi çağırıyor

Hayatım boyunca en büyük idealim Türk Milletini yüceltmek, dünyada adalet, barış ve huzurun tesis edilmesine katkıda bulunmak, mazlum milletlerin sığınacağı güçlü bir liman olmasını sağlamak, halkımızın refah seviyesini ve yaşam kalitesini yükseltmek olmuştur.

Bu hayallerimin gerçekleşmesinin ise sadece Türk Milliyetçilerinin iktidarıyla mümkün olacağına inanmışımdır.

Milliyetçilik anlayışımızın ise ne olduğunu Mustafa Kemal Atatürk’ün olağanüstü ifadesiyle belirtmek istiyorum ;

“İnsanlığın hepsini bir vücut ve her milleti bunun bir uzvu  azası saymak icap eder. Bu vücudun parmağının ucundaki acıdan diğer bütün organlar müteessir olur. Bencillikten uzak ve bütün zenginlikleri paylaşabilen bu anlayış dünyaya huzur ve barış getirecektir.”

Bu minvalden hareketle 2010 yılında Meclis içerisinde bu kutsal düşüncelerimizin sorumluluğunu taşıyacak misyonu üstlenecek liderin Sayın Akşener olabileceğini hissederek kendisine bu duygularımızı ve inançlarımızı ifade eden bir mektup yazıp eline teslim ettim.

2015 yılında Akşener hareketi adı altında MHP’de liderlik ve sonrasında Türk Milliyetçilerinin iktidarı hedefine adım adım yürümeye başladık.

Tertemiz, güçlü, iman dolu yürekleriyle Türk Milliyetçileri sayesinde bütün engellemelere ve imkansızlıklara rağmen yıkılmadan yorulmadan pes etmeden mücadelemize devam ettik.

2015 yılında bu hareketi omuzlayan sayın Ablamıza göğüslerini siper eden kutsal davamızın mihenk taşlarına, taşıyıcı kolonlarına sonsuz saygı ve şükranlarımı sunuyor defalarca teşekkür ediyorum.

Bugün geldiğimiz noktada bu yüce gönüllü insanların hiçbirinin genel merkezde olmaması beni ve Türk Milliyetçiliği davasına inanmış bütün vatanseverleri derinden üzmektedir.

İnşallah en kısa zamanda bu mevziler gerçek sahiplerine emanet edilirler.

“Millet Bizi Çağırıyor” mottosunu kim bulduysa gerçekten tebrik ediyorum, belki de İYİ Parti’yi iktidara taşıyacak söylem olacaktır.

Bu sloganın hedefe ulaşması için ifade ettiği anlamı yaşantımızla ve davranışlarımızla halkımıza göstermemiz gerekmektedir.

Ne yazık ki son günlerde yaşanan bazı tatsızlıklar ve yanlış anlaşılmalar “Millet Bizi Çağırıyor” sloganına gölge düşürmüştür.

Umarım barış ve kardeşlik türküleriyle kurulan bayram sofralarında küskünlükler son bulur, şahinler sürüsü olarak menzilimizin tanrı dağı olduğu uçuşumuza soluklanmak için durduğumuz noktadan daha ileriye kanat çırparız.

Saygı ve hürmetlerimle, sağlıklı bol bereketli bir hafta diliyorum.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Erhan Korhan.
Erhan Korhan. - 3 hafta Önce

Saygıdeğer hocam yine her hafta olduğu gibi çok önemli açıklamalarda bulunmuşunuz. Ağzınıza yüreğinize sağlık. Lakin partideki menfaat, çıkar çatışmaları almış başını gitmiş. Bu böylede olunca ne liyakat, ne ahlak nede seviye partide tavan yapmış. Bırakın bu saatten sonra milletin iyi partiyi çağırması, iyi parti milleti nasıl çağıracak. Çok yazık hele hele son ankarada bazı haddini bilmez mafyavari kişiler diyelim bunlara halkın iyi partiye bakış açısını ve ardından türkiyenin yarayan kanası hdp partisi lehine yaptığı açıklamalar benim kanaatimce iyi partinin ipini çekmiştir. Maalesef kuruluşundan beri iyi partiye verdiğimiz hizmetler ve emeklerimiz acemi yöneticilerin katkılarıylada boşa çıkmıştır. Yazık çok yazık.

Buğra.
Buğra. - 3 hafta Önce

Syn hocam yazinizdan anladığım kadarıyla türk milliyetciligini tarif ediyosunuz son yaşananlardan sonra ablanizin türk milliyetciligiyle bi bağı kalmamış sağır kör ve dilsiz olmuş herkesin ümitlenipte halkın geliyoruz abla dediği bi zamanda tüm ümitlerimiz tükenmiştir derdimiz koltuk sevdası olmuş oysaki türk milliyetciligi vatanını seven demokrasiyi koruyan cumhuriyeti yaşatan halkın sesine kulak veren türklüğü yücelten bir duruş değilmi ümitlerimizin yıkılışı ilk ve son olmayacaktır ama hiç bir engelde bize engel olamayacak yolumuza emin adımlarla gideceğiz az olacağız ama öz olacağız ama bunu yaparkende bu yola gerçek ülkücü kimliğini taşıyanlarla gideceğiz. Son olarak geçen hafta iyi parti binasında yaşanan çirkin olaylardan ötürü başta syn vekili kınıyor partinin bu olayı bir an önce açikliga kavuşturmasını bir ülkücü olarak beklemekteyiz. Lütfen maskelerimizi takalım ve mesafemizi koruyalım.

Ahmet Şahindur
Ahmet Şahindur - 3 hafta Önce

Anlayana sivrisinek saz anlamayana davul zurna az çok güzel bir yazı ve bunu genel merkezin anlayıp hareket e. Geçmesi lazım liyakat işte bu ve liyakatlı insanların fikri çok önemlidir

Emre yıldız
Emre yıldız - 3 hafta Önce

Bahçeli zihniyetli kişilerin ayıklanması gerekiyor diktatörlük her yerde

Murat Şükrü Sincer
Murat Şükrü Sincer - 3 hafta Önce

Bir parti düşünün bütün ilçe başkanları değişiyor serdivan İn özellikle dört sefer değişiyor. Ama kime hizmet ettiği belli olmayan il başkanı değişmiyor. Sonra millet bizi çağırıyor deniyor.

AYHAN
AYHAN - 3 hafta Önce

Sayın Uzm. Dr. Cihan Kolip günümüz de yaptığınız bu yapıcı ve yol gösterici siyaset anlayışınız için öncelikle teşekkür ederiz. Makalenizden çıkardığımız sonuç tüm kişisel hırslardan arınmış olarak "Mevzubahis vatansa gerisi tefarruattır" M.Kemal Atatürk şiarı ile ilerlemektir. Yolunuz açık yurdumuz aydınlık olsun. Saygılarımla...

Aytekin Kuldaş
Aytekin Kuldaş - 3 hafta Önce

Ağzınıza sağlık başkanım

Mahmut aydin
Mahmut aydin - 3 hafta Önce

Yine çok güzel bir yazı olmuş hocam gerçekten düşünceleriniz yazdiklariniz herkesi her kesimi etkiliyor inşAllah mevzilere gerçek hakeden sizin gibi bilgi donanımlı insanlar gecebilse