AKP'de Ekrem Yüce'ye otobüs tepkisi!

Sakarya Büyükşehir Belediye (SBB) Başkanı Ekrem Yüce'nin AGD'ye ücretsiz tahsis ettiği otobüsler AKP'lilerin tepkisini çekti

AKP'de Ekrem Yüce'ye otobüs tepkisi!

AKP kulislerinde Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin Saadet Partisi’ne yakınlığıyla bilinen Anadolu Gençlik Derneği’nin (AGD) üniversite yapılanmasına tahsis ettiği ücretsiz otobüsler konuşuluyor.
Partililer, Başkan Yüce’ye verdiği otobüsler nedeniyle eleştiri bombardımanına tutarken, “Bizim partinin gençlik kolları otobüs istediğinde bin bir dereden su getirilirken başka partilerin gençlik kollarına kampa gitsinler diye Demokrasi Meydanı’ndan otobüs kaldırılıyor” diye görüş belirtti.
Bu arada partililerin konuyu Genel Merkez’e taşıdığı ve Başkan Yüce ile Genel Sekreter Yardımcısı Ziya Cevherli’yi şikayet ettiği de gelen bilgiler arasında.

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
AGD'li
AGD'li - 13 ay Önce

bu eleştirileri yapanlar kadar bu haberi yapanlar içleriniz ne kadar kötü. türgevde kaldım tüm teşkilatlarda bulundum tek bir telefonunuzla tüm işlerinizi yapıyorsunuz maalesef yalan söylüyorsunuz. ama mesele bu değil. mesele sizin dava insanları değil lider insanları olmanız. hepimiz Allah için bir şeyler yapmaya çalışıyoruz ve ortak noktada buluşmak varken sen şucusun sen bucusun diyerek bizleri ayrıştırıyorsunuz. sayın Recep Tayyip Erdoğan'da, Temel Karamollaoğlu da fanidir. aynı Hocamız Necmettin Erbakan gibi. bakî olan davalarımızdır Allah için koşuşturmalarımızdır. bu haberi yapan ve yaptıran kardeşlerimiz nolursunuz bu nefret dilini bırakınız esas olan Allah'ın davasında bir nefer olarak bizleri kardeşiniz olarak görünüz, bizim sizi kardes olarak gördüğümüz gibi. sizi seviyoruz siz de bizi sevin lütfen. Allah'a emanet olunuz. Selametle.

Ziya Çetin
Ziya Çetin - 13 ay Önce

Bu adam fazla durmaz şehirde..

Teşkilat içinden
Teşkilat içinden - 13 ay Önce

Bu şehire layik değil öncesinde sonrasında bayrağımızı dalgalandıran istiklal marşımızı okutturan bu şehirde sporcu evlatlarımız var şu 5 ay içerisinde bu çocukların cemiyetleri oldu ne il spor müdür nede belediye başkanı teşrif etti bu şikayetlerde gitti tabiki dıdısının halkasını. Oğlunun bilmem neyinin velhasıl birbirinizin cemiyetlerine gidin ama iş değerli evlatlarımıza gelince yoksunuz...

Ak'a Hakaret
Ak'a Hakaret - 13 ay Önce

Ne kaybediyorsak böyle "cahillerin" yüzünden kaybediyoruz ; doğru ise hemen istifa etmeli

SIRADAKİ HABER