AKP'li eski başkan SAÜ'de daire başkanı oldu

Eski AKP Sakarya İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir, Sakarya Üniversitesi'nde (SAÜ) Daire Başkanı oldu 

AKP'li eski başkan SAÜ'de daire başkanı oldu

sakaryayenihaber.com - 
2015 - 2018 yılları arasında AKP Sakarya İl Gençlik Kolları Başkanlığı yapan Yusuf Demir, Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı'na getirildi. 
Bir süredir konuşulan görevlendirme 3 gün önce resmiyet kazandı. 
Sakarya Üniversitesi'nde İnşaat Mühendisliği okuyan Yusuf Demir yüksek lisans yapmıştı. İl Gençlik Kolları Başkanıyken Adapazarı Belediyesi'nde sözleşmeli olarak çalışmaya devam eden Demir'in sözleşmesi, 2016 yılı Temmuz ayında iptal edilmişti. 

Demir, son olarak İHH İnsani Yardım Vakfı Sakarya Şubesi yönetim kurulundaydı...

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2020, 18:23
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Merak ediyorum
Merak ediyorum - 7 ay Önce

İlgili şahsın Adapazarı Belediyesi ile olan sözleşmesi FETÖ ilişkisinden dolayı (dernek yoneticilikleri) bitirilmiş daha sonra da aynı gerekçe ile il gençlik kolları başkanlığını takiben AK Parti İl yönetim kurulu üyeliğine de getirilememişti diye basından okumuş ve duymuştuk. Sonra iddialar ile ilgili Adapazarı Belediyesi ya da parti tarafından aksini beyan eder bir açıklama görmemiştik. Şimdi ne oldu da dönemin üniversite rektörü Muzaffer Elmas'a FETÖ ile yeterli mücadele etmediği gerekçesi ile bildiri yayınlayan STK'lar ile yakın ilişkileri bilinen ve dahi kendileri de süreçte Muzaffer Elmas'a aynı gerekçeler ile yüklenen kimselerden oluşan bugünün üniversite yönetimi bu kararı aldı acaba? Bu çarpık ilişkiler ağından midemiz bulandı artık. Her şey bir yana ortada bu kadar şaibe var iken insan kıtlığı mı vardı da bu şahıs göreve getiriliyor? Herkes yetkisi nispince eşini dostunu kayırıyor ve herkes imkanları ölçüsünde iki yüzlü.

Çok meraklıya cevap
Çok meraklıya cevap @Merak ediyorum - 7 ay Önce

Yusuf Demir Adapazarı Belediyesinde Memur idi. Kendi işini kurduğu için 2011 yılında kendisi istifa etti. Sizin gibi yalancı düzenbaz ve iftiracılarda alt ettik diye kısa bir müddet sevindiniz. Şimdi Rabbim sizin hayal dahi edemeyeceğiniz bir makam nasip etti diye yine iftira atmaya devam ediyorsunuz ama nafile Allahın izni ile Yusuf Demir çok daha güzel makamlara gelecek. Sizde kuduracaksınız.

Cemal Şen
Cemal Şen - 7 ay Önce

Şaşırdık mı hayır...Onun baldızı,şunun yeğeni,eski ilçe ... başkanı vs..Adalet bunun neresinde?

Sıradan İnsan
Sıradan İnsan - 7 ay Önce

Ak partiye yakınlığını bildiğim kim varsa;Ya kısa yoldan zengin oldu,Ya yakın akraba-i talimatını hak etmedikleri halde sağa sola işe yerleştirdi.. Yapılan imar oyunlarıyla servetlerine servet kattılar.

Sıradan İnsan
Sıradan İnsan - 7 ay Önce

Mücahit sloganlarıyla çıktıkları yolda hepsi müteahhit oldular. Ben bir vatandaş olarak bu soygun düzenine destek veren herkese hakkımı helal etmiyorum. ALLAH BÜYÜKTÜR.

Adapazarlı
Adapazarlı - 7 ay Önce

Allah sizi affetsin başka bişe demiyorum

Uğur
Uğur @Adapazarlı - 7 ay Önce

Niye affetsin hemşerim ? Eğer hakkı yoksa affetmesin, cezasını çeksin. Bende başka bişey demiyorum.

Davlumbaz
Davlumbaz - 7 ay Önce

Yapı İşleri ve teknik daire başkanlığına işinin ehli ve ilgili bir arkadaş atanmış tebrik ederim.

Sıradan insan.
Sıradan insan. - 7 ay Önce

Şaşırdık mı yine hayır...

Vay arkadaş
Vay arkadaş - 7 ay Önce

Bu milleti bi kere korkuttular aman bişe demeyelim başımıza bi iş gelmesin bizide almasınlar içeri diye artık istedikleri gibi at koşturuyorlar. Birde utanmadan öncekiler şöyle dinsizdi böyle içkiciydi diyerek dini diyaneti kullanıyorlar. Bu millet yavaş yavaş yediği narkozdan uyanacak bir gün ama korkarım iş işten geçmiş olacak. Gerçi o zaman da yine bunlara bişey olmaz olan her zaman aradaki garibanlara oluyor malesef ama bu bişey olmayanlar varya ahirette hesaplar dökülünce keşke toprak olsaydık dermi onu orda göreceğiz


SIRADAKİ HABER