AKP’de heyecan başladı

AKP teşkilatlar ile ilgili seçim sürecinin startını verdi. Sakarya’da ilçe başkanlarının çoğunun değişebileceği ifade ediliyor.

AKP’de heyecan başladı

 Bu arada teşkilatta en çok konuşulan ve değişimine kesin gözüyle bakılan ilçe başkanlıları arasında Erenler, Hendek, Arifiye geliyor. Adapazarı ilçe başkanlığı ile ilgili her ne kadar konuşulsa teşkilatın, vekillerin ve yerel yönetimledin mevcut başkandan memnun oldukları ifade ediliyor.  İlçe başkanlıkları ile ilgili seçimin yılbaşına kadar tamamlanması bekleniyor. 16 ilçede de yapılacak seçimlerde ilçe başkanlarının ve yönetimlerinin çoğunda değişim beklentisi var. Bu nedenle ilçelerde çok yoğun kulisler yapıldığı, parti mahalle başkanları ve delegelerin ziyaret edilerek desteklerinin istendiği belirtildi.

Işıksu miniklerle zaman geçirdi
Adapazarı Başkanı Mutlu Işıksu, Adapazarı Kaymakamı Yusuf Ziya Çelikkaya, İlçe Milli Eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş, Adapazarı Belediyesi Başkan Yardımcısı Fatih Çelikel ve Adapazarı Belediyesi Meclis Üyesi Can Dağabakan ile birlikte Mithatpaşa Ortaokulu’nu ziyaret eden, öğretmen ve öğrencilere yeni öğretim yılında başarı diledi. Okula yeni başlayan öğrenciler ve velileri ile sohbet eden  Işıksu’nun zaman zaman miniklere sarılacak sevgi gösterisinde bulunduğu dikkatlerden kaçmadı

Gazeteci Sürücü babasını kaybetti

Eren Medya Ajans ve Sakarya Detay Haber İmtiyaz Sahibi, Radyo ve TV Programcısı, Gazeteci Hülya Sürücü’nün babası Emin Döver tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. 
Böbrek yetmezliği, kalp rahatsızlığı ve enfeksiyon dolayısıyla İskenderun Devlet Hastanesinde 1 haftadır yoğun bakım ünitesinde yatan baba Emin Döver vefat etti. 
Gazeteci Hülya Sürücü’nün babasının cenazesi dün, ikindi namazını müteakip İskenderun Çankaya Mezarlığında toprağa defnedildi

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2019, 13:20
banner3
YORUM EKLE