AKP’de online toplantı 

PERDE ARKASI'nda bugün: AKP’de online toplantı  - Keleş’ten Kabacan’a ziyaret  - “Bunun adı algıda çaresizliktir”

AKP’de online toplantı 

AKP’de online toplantı 
Kovid-19 salgını nedeniyle AKP İl Yönetim Kurulu toplantısı AKP Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan’ın katılımıyla gerçekleşti. Sosyal medya hesabı üzerinden paylaşımda bulunan AKP İl Başkanı Yunus Tever,  “İl Yönetim Kurulu Toplantımızı Genel Başkan Yardımcımız Sayın Çiğdem Karaaslan’ın katılımıyla video konferans eşliğinde gerçekleştirdik. Koronavirüs ile mücadelede şehrimizde alınan önlemleri ve teşkilat olarak sürdürdüğümüz çalışmaları toplantımızda görüştük. Hayırlara vesile olsun” ifadelerine yer verdi.

Keleş’ten Kabacan’a ziyaret 
CHP İl Başkanı Ecevit Keleş ve beraberindeki heyet, Sakarya Sebze ve Meyveciler Odası Başkanı Muzaffer Kabacan’ı makamında ziyaret etti. Söz konusu ziyarette Kovid-19 salgını nedeniyle semt pazarlarının kapatılması ele alınırken gündeme ilişkin fikir alışverişinde bulunuldu. Başkan Kabacan, CHP İl Başkanı Ecevit Keleş ve beraberindeki heyetin ziyaretten duyduğu memnuniyeti sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla dile getirdi. Kabacan yaptığı paylaşımda, “CHP İl Başkanı Sn. Ecevit Keleş ve yönetimi odamızı ziyaret ederek pazarcı esnafımızın sorunları hakkında bilgi alışverişi yaptık. Kendilerine bu nazik ziyaretinden dolayı teşekkür ederim” dedi.

“Bunun adı algıda çaresizliktir”
İyi Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, sosyal medya üzerinden algıda çaresizlik olduğunu ifade ederek eleştiride bulundu. Kovid-19 salgının artış sayısının söylenmesinin ardından iyileşen hasta sayısının daha çok üzerinde durulmasını söyleyen Başkan Kılıçaslan şu sözleri kaydetti; “500 bin kişilik bir ordu ile savaşa girsek, savaş sonunda 50 bin askerimiz şehit olsa, akılda kalan verdiğimiz 50 bin şehit mi olur yoksa hayatta kalan 450 bin asker mi? Bunun adı “Algıda Çaresizlik” tir. #COVID19tr #iyileşensayısı”

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER