Ali İnci'den bile oy istedi!

CHP’den Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Adayı olan Ecevit Keleş, oldukça yoğun bir mesai harcıyor.

Ali İnci'den bile oy istedi!

CHP’den Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Adayı olan Ecevit Keleş, oldukça yoğun bir mesai harcıyor.
Tüm köylerde çeşitli ziyaretler yapan Keleş, vatandaşlarla bir araya gelerek kendilerinden oy istiyor.
Hiçbir siyasi görüş ayırt etmeksizin her vatandaşla görüşen Keleş, CHP’nin Büyükşehir Belediyesi’ni kazanacağı konusunda ise oldukça iddialı.
Keleş’in geçtiğimiz günlerde Hendek Belediye Başkanı Ali İnci ile de ilginç bir diyalog yaşadığı ortaya çıktı.
İddia edilenlere göre İnci ile karşılaşan Keleş, kendisinden yerel seçimlerde oy talebinde bulunmuş.
İnci’nin Keleş’in bu yaklaşımı karşısında şaşırdığı ve tebessümle yanı verdiği öğrenildi.

 

Pınarcı tempoyu düşürmeyecek

MHP’den Adapazarı Belediye Başkan Aday Adayı olan Hasan Pınarcı, çalışmalarını yüksek hızla sürdürecek.
Aday adaylığı sürecinde çeşitli ziyaretlerde bulunması beklenen Pınarcı, Adapazarı’nda çok sayıda mahalleyi gezmeyi planlıyor.
İlçe teşkilatının desteğini arkasına alan Pınarcı’nın parti politikaları ile ilgili vatandaşlarla fikir alışverişinde bulunacağı belirtildi.
‘Aday gösterilmesem de adaymışım gibi çalışmaya devam edeceğim’ diyen Pınarcı’nın adaylık konusunda büyük bir beklenti içinde olduğu söyleniyor.

 

Meclis üyelerini arşiv yaptı
İl Genel Meclisi’nin ikinci oturumu öncesinde eğlenceli dakikalar yaşandı. Meclis Üyesi Adem Öz, toplantı öncesinde cep telefonuyla tüm meclis üyelerinin tek tek fotoğrafını çekti. Meclisteki koltukları bir bir gezen Öz, “İlerde lazım olur” diyerek, mecliste fotoğrafını çekmediği bir tek üye bırakmadı. Öz’ün çektiği fotoğraflar, Büyükşehir Yasası’yla birlikte görevleri bu yıl sona erecek olan meclis üyelerinden kendisine birer hatıra olarak kalacak.

 

Tiryaki aday olmak için hazırlanıyor
Hendek Esnaf Odası seçimlerine bir yıldan kısa süre kala, Tiryaki Süt Ürünleri Fabrikası’nın Sahibi Recep Tiryaki’nin, aday olmaya hazırlandığı konuşuluyor.
Tiryaki’nin esnaf ziyaretlerine de başladığı ve çalışmalarını sürdürdüğü yönünde çeşitli kulisler yapılıyor.
Hendek Esnaf Odası Başkan adayı olacağı ve ciddi şekilde seçimlere hazırlandığı yakın çevresince dillendirilen Recep Tiryaki’nin, kısa süre içerisinde de adaylığını açıklayacağı konuşuluyor.

 

CHP Hendek’te hareketlilik sürüyor
CHP Hendek İlçe Başkanı Selami Karakadı’nın Belediye Başkan aday adayı olmasının ardından ilçe başkanlığı görevine Yaşar Atik getirildi.
Son başvuru tarihi olan 2 Eylül’de A.Selami Karakadı’dan başka kimse Belediye Başkan aday adaylığı için başvuru yapmadı.
CHP Hendek İlçe Örgütü’nde yaşanan bu gelişmelerin ardından Yönetim Kurulu Üyesi Beyhan Balcı’nın da belediye meclis üyeliğine başvuru yapacağı gelen bilgiler arasında yer alıyor. Ayrıca yönetim kurulu üyesi Necati Akın, eski yönetim kurulu üyesi Hamdi Şişmanoğlu’nun eşi Güngör Şişmanoğlu, meclis üyeliği için başvuru yapacağı yönünde kulisler var. CHP Belediye Başkan aday adayı olan Selami Karakadı ise diğer yandan kısa zaman içerisinde Belediye Meclis üyelikleri için çalışmalara hız vereceği konuşuluyor.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER