Ankara’ya çıkartma yaptılar

PERDE ARKASI'nda bugün: Ankara’ya çıkartma yaptılar... Karasu’ya Tever’den ziyaret... Dekan Akdemir de paylaştı...

Ankara’ya çıkartma yaptılar

Ankara’ya çıkartma yaptılar
İyi Parti Sakarya İl Yönetimi, yapılan son kongre akabinde GİK üyesi seçilen ve Mali ve İdari İşlerden sorumlu Genel Başkan Yardımcılığına atanan Sakarya milletvekili Ümit Dikbayır’a makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ümit Dikbayır’a İl yönetimi adına, İl başkanı Selçuk Kılıçaslan tarafından hediye takdimi yapıldı.
Ardından birçok genel  başkan yardımcısını makamında ziyaret eden heyet, İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Genel Merkeze gelişi sırasında sürpriz bir karşılama hazırladı. Program dışı olan bu karşılamadan son derece memnun olan İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’le yapılan görüşme sonrası heyet Ankara’dan ayrıldı.
Karasu’ya Tever’den ziyaret
Son günlerde Karasu’da gündeme gelen gelişmelerin ardı arkası kesilmezken, Karasu Belediyesi AKP İl Yönetiminin dikkatini çekti.
AKP İl Başkanı Yunus Tever, hafta sonu Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı ile görüştü. Ziyarette, Karasu Belediyesindeki gelişmelerin ele alındığı iddia edildi. Sarı ve Tever’in ne konuştukları merak konusu oldu. 
Dekan Akdemir de paylaştı
Tarım ve Orman Bakanlığı en son 1,5 yıl önce yayınladığı Taklit ve Tağşiş listesini hafta sonu  güncelledi. Ülke genelinden Gıda ürünlerinde taklit ve tağşiş yapan yüzlerce firmanın yer aldığı listede Sakarya'dan da 13 ürün yer aldı. 
Listeye Sakarya'dan giren ürünlerin hepsinin et ürünü olması dikkat çekti.
Bu gelişmenin ardında SAÜ  Tıp Fakültesi Dekanı Ramazan Akdemir, sosyal medya hesabı üzerinden bir paylaşımda bulundu. 
Akdemir, sosyal medya hesabında listeyi yayınlayarak, “İşte bu yüzden işlenmiş gıdada güvenlik sorunu var diyoruz. Ülkemizde bir gıda terörü var. Kimse dikkat etmiyor ama GIDA TERÖRÜ VAR” diye yazdı
 

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE