Aruca'nın oğlu babasının yolunda

Anavatan Partisi eski il başkanlarından Arif Aruca’nın iş adamı oğlu Burak Aruca, siyasete ‘Merhaba’ dedi.

Aruca'nın oğlu babasının yolunda

Öyle ki babasının izinden gitmeye karar veren Burak Aruca’nın bu çerçevede AKP Adapazarı İlçe Başkanlığı’nın geçtiğimiz gün düzenlediği 19’uncu Danışma Meclisi’ne katıldığı da gelen duyumlar arasında.
İlk olarak babasının desteğini arkasına alan Burak Aruca’nın AKP sıralarından da büyük destek gördüğü söyleniyor.
AKP rozetini taktıktan sonra yerel seçimler için çalışmaya da başlayan Aruca’nın, yakın zamanda bir ekip kuracağı ve gece-gündüz çalışacağı da gelen duyumlar arasında yer alıyor.
Siyasetiyle ilgili konuşan Aruca’nın, “AKP iktidarında ülkemizde yapılanlar ortada. Sağlıkta devrim yapıldı. Karayolları ve demiryollarında yapılanlar ortada. Ekonomik olarak büyümemiz sürüyor. Bizde AKP neferi olarak elimizden gelen ne varsa yapmaya hazırız” diyerek, siyasette de iddialı olduğunun altını çizmeyi ihmal etmedi.
MHP’de telefon uyarısı
MHP İl Başkanı Levent Bülbül’ün haftalık olağan basın toplantısı öncesinde partililer tarafından bir konuda tedbir alındı.
Basın toplantılarına mümkün olduğu kadar yoğun katılım göstermeye çalışan MHP’liler, geçtiğimiz haftalarda düzenlenen basın toplantılarında çalan cep telefonlarıyla dikkatleri üzerine çekmişti.
Üst üste birkaç toplantıda aynı durumun yaşanması üzerine basın mensupları da bu durumdan rahatsızlık duyarak, parti yetkililerine durumu iletmişti.
Durumu ciddiyetle ele alan parti görevlileri, konunun üzerine gitmeyi ihmal etmedi.
Toplantıya katılmak üzere il binasına gelen partililerin, toplantı öncesinde cep telefonlarını kapatmaları için görevliler tarafından uyarılması gözlerden kaçmadı.
CHP basın toplantısı bugün yapılacak
CHP İl Başkanı Yüksel Büyükakten, bugün düzenleyeceği basın toplantısında yerel ve genel gündeme dair değerlendirmelerde bulunacak.
İl yönetimi tarafından geçtiğimiz günlerde 3. İl Danışma Kurulu toplantısı gerçekleştirilmişti.
Buradaki konuşmasında aday adayı çıkmayan ilçelerle ilgili detaylı bir açıklama yapmaktan kaçındığı gözlemlenen Büyükakten’in bugün gerçekleştireceği toplantıda, ilçeler hakkında daha fazla bilgilendirmede bulunması bekleniyor.

TWİTTER GÜNLÜĞÜ
Ahmet ÇİL ‏@ahmetcil: Vatanseverler, çıkar baronlarının çök-kalk talimatıyla ayaklanmazlar. #ButunVatanseverlerAyaklansin
Muzaffer Elmas ‏@muzaffer_elmas: Butun programlarimizda egitim ogretim 23 eylulde basliyor
Ümit Usal ‏@umitusal: Unutma...Kan ve Gözyaşı ile ördüğün bu duvarın altında kalmak ta var....! #AhmetAtakan
gunduzsuleyman ‏@slymngunduz: #ButunVatanseverlerAyaklansin teklifinde bulunanlar ne söylediklerinin farkında mıdırlar.Bu nasıl bir akıl tutulması?
Muhammet Durmaz ‏@muhammetdurmaz2: Gezi’de başlayan yalan furyası ODTÜ ve Hatay’da devam ediyor. Bunlar şeytana papucunu ters giydirirler. #HalkınTaKendisidirAKParti
ayça taşkent ‏@aycataskent: ’Yani şimdi bu çocuklar ölecek ve dünya olduğu gibi dönecek öyle mi?’
Oktay Yıldırım ‏@OktayYildrm: Köydesten gelen //2.250.000.TL 2.ek ödenek ile köy yollarımızda kalan eksik çalışmaları tamamlayacağız.
Osman AYDIN ‏@osmanaydin6154: ’’Bu hizmet şarkısı burada bitmeyecek!’’ Ak Parti Söğütlü çalışmalarının % 97.92’lik başarısının sebi,vefadır...
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE