Başbakan'a methiye

AKP Adapazarı Danışma Meclisi’ne, milletvekili Ali İhsan Yavuz’un Başbakan ve AKP Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayip Erdoğan için söylediği iki mısra damgasını vurdu

Başbakan'a methiye

Milletvekili Yavuz ülkenin 2002’den bu yana geldiği süreci anlatırken Başbakan’a övgü dolu sözler sarf etti.
Milletvekili Yavuz programa gelmeden önce twitter üzerinden paylaştığı “Yıllar yılı yaşadık bu ülkede mahpusta. Sen geldin de kurtulduk mahpustan Büyük Usta!” ifadeleri okuyunca katılımcılardan büyük alkış aldı.

Anneanne oldu
MHP Adapazarı İlçe Teşkilat Sekreteri Esin Karagöz anneanne oldu. Büyük kızının mutluluğuna ortak olan Karagöz, önceki gün hastaneye giderek ilk torununu kucağına almanın mutluluğunu yaşadı. Minik bir kız torun sahibi olan Karagöz’ün mutluluğu gözlerinden okundu.
Karagöz’ün hastane odasında kızı ve torunuyla birlikte çekildiği fotoğrafları MHP Adapazarı İlçe Teşkilatı da Facebook üzerinden paylaşarak, Karagöz’ü tebrik etti.

Diş ağrısı yüzünü şişirdi

CHP İl Kadın Kolları Başkanı Füsun Çetin, son günlerde diş probleminden dolayı zor günler geçiriyor. Dişinde apse meydana gelen Çetin’in yüzünün sağ tarafı gözünü kapatacak kadar şişti.
Ekmeleddin İhsanoğlu’nu karşılamak üzere dün Adapazarı gişelerine giden Çetin’i yüzü şiş halde gören partililer bir anda panik oldu.
İlaç tedavisi gören Çetin’in sağlık durumunun iyi olduğu, tedavisinin ardından ağrı olan dişinin çekileceği belirtildi.

Erdoğan için hazırlıklar başladı
AKP’nin Cumhurbaşkanı Adayı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan16 Temmuz Çarşamba günü ilimize gelerek bir miting gerçekleştirecek.
Erdoğan’ın ziyaretiyle ilgili henüz net bir program yok ancak il teşkilatının Erdoğan’ın katılacağı bir iftar programı tertiplemek istedikleri ve bunun için çalışmalarını sürdürdükleri öğrenildi.
Kent Meydanı’ndaki mitingin ardından Erdoğan’ın düzenlenmesi planlanan iftar programında da vatandaşlarla bir araya gelmesi bekleniyor.

Ölenler rahmetle anıldı
1970-1974 dönemi Çırak Okulu mezunları iftarında duygu dolu anlar yaşandı. Tertip Komitesi adına konuşan Tevfik İnan, hayatını kaybeden dönem arkadaşları Saadettin Aydıner, Cevdet Turan, Mehmet Kırca, Celal Budak, Mustafa Altıntaş, Hayri Çifter, Erdoğan Vidin, Necmettin Şavkın, Zarif Barlas ve Ahmet Genç’e Yüce Mevla’dan rahmet dilerim. Kabirlerine yıldızlar yağsın” dedi. İftara katılanlar da bol bol sohbet etti.

Atabek SYKD’ye üye olacak
AKP MKYK üyesi Çiğdem Erdoğan Atabek, Ramazan ayı boyunca ziyaretlerini sürdürüyor. Bir taraftan Genel Merkez’in verdiği Bilecik Koordinatörlüğü için bu ile giden Atabek, diğer yandan da Ankara’da ve ilimizde yaptığı ziyaretlerini sürdürüyor.
Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesinde sivil toplum örgütlerini ziyarete başlayan Atabek, Erenler Yerel Kültür Derneği’ne fahri üye oldu. Atabek’in önümüzdeki günlerde Sakarya Yerel Kültür Derneği’ne de üye olacağı öğrenildi.
Atabek’in ziyaretinde yanında bulunan Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk ise 10 Ağustos’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde ilçeden en az yüzde 68 oranında oy beklediklerini ifade etti.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE