Başkan Dişli'den espri rüzgarı

AKP Milletvekili Hasan Ali Çelik’in Hak-İş İl Temsilciliği ziyaretinde renkli görüntüler ortaya çıktı.

Başkan Dişli'den espri rüzgarı

Hak-İş’e bağlı sendika temsilcileri, Milletvekili Çelik’in ziyarete yalnız geleceğini biliyordu ancak durumun öyle olmadığı kısa sürede anlaşıldı.
Ziyaret saatinde sendika binasına gelen Çelik, içeriye Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk’le girince bu durum sendika temsilcilerine de sürpriz oldu.
Çelik, arkalarından gelen birinin daha olduğunu söylediği sırada AKP İl Başkanı Recep Uncuoğlu da kapıda belirdi.
Yaşanan kısa süreli şaşkınlık ve mutluluğun ardından, sohbete başlanılacağı sırada içeriye giren Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli ise bu sefer Çelik’i şaşırttı.
Başkan Dişli’nin ziyarete geleceğinden haberi olmadığını söyleyen Çelik’e ise Dişli’nin verdiği cevap herkesi gülmekten kırdı geçirdi. Dişli, “Kalbim sizi takip ediyor sayın vekilim, hiçbir yere kaçamazsınız” diyerek herkesi kahkahaya boğdu.
Keyfinin yerinde olduğu görünen Başkan Dişli, sohbet esnasında Çelik-İş İl Temsilcisi Rıfat Kurt’a da takılmayı ihmal etmedi.
Kurt’u çeşitli programlarda gördüğünü ancak kim olduğunu bilmediğini söyleyen Dişli, “Ben sizi sol eksenli biri olarak biliyordum. Birkaç sefer de birilerine sordum ama bir bilene de rastlamadım açıkçası. Şimdi işi çözdük, çok şükür” diyerek herkesi bir kez daha güldürdü.
Toçoğlu, oğlunu evlendiriyor
MHP’de Genel İdare Kurulu üyeliği yapan, genel seçimlerde milletvekili aday adayı olan ve siyasetin yanı sıra sendikacılık geçmişi ile de adından yıllarca söz ettiren Enver Toçoğlu, oğlu Faruk’u evlendirmeye hazırlanıyor.
Meral-İbrahim Sayar çiftinin güzel kızı Sevde ile Nimet-Enver Toçoğlu çiftinin yakışıklı oğlu Faruk, 21 Eylül Cumartesi günü Sapanca’da gerçekleştirilecek düğün töreni ile dünya evine girecek.
Sapanca Sasa Deluxe’de düzenlenecek düğün töreni saat 19.00’da başlayacak. Sevde-Faruk Toçoğlu çiftinin düğününe siyaset ve sendika camiası başta olmak üzere çok sayıda davetlinin katılması bekleniyor.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER