BAŞKAN IŞIKSU TWİTTERDAN BÖYLE YAZDI

Hafta sonu Sosyal medya’dan, sosyal meydana isimli projesini gerçekleştiren, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu ışıksu, bu projeden çok mutlu olduğu gözlendi.

BAŞKAN IŞIKSU TWİTTERDAN BÖYLE YAZDI

BAŞKAN IŞIKSU TWİTTERDAN BÖYLE YAZDI
Hafta sonu Sosyal medya’dan, sosyal meydana isimli projesini gerçekleştiren, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu ışıksu, bu projeden çok mutlu olduğu gözlendi. Bu etkinlikten duyduğu mutluluğu Işıksu, twitter hesabından, “Bir Pazar nasıl güzel geçer? İşte böyle! Sosyal medyada olduğu gibi sosyal meydanda da fena değiliz sanki Gençlerimizin yaşamaktan mutlu oldukları bir Adapazarı için çok çalışmaya, üretmeye, onlarla her zaman beraber olmaya devam edeceğiz. Çünkü biz Adapazarını çok seviyoruz” ifadeleriyle belirtti.

 

Kılıçarslan’ı sürpriz yaptılar
İyi Parti İl Başkanı Selçuk Kılıçarslan, bir süprizle karşılaştı. Önceki gün doğum günü olan Kılıçraslan’a partilileri kutlama partisi düzenledi. Bu partide çektiği fotoğrafı twitter üzerinden  paylaşan başkan altına, “ Hazırladıkları sürpriz doğum günü kutlamasıyla beni çok mutlu eden Sakarya Milletvekilimiz Sayın Ümit Dikbayır’a ve teşkilatımızın değerli mensuplarına sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Allah birlik ve beraberliğimizi daim kılsın. Hep birlikte nice başarılı yaşlarımız olsun” diye yazdı

Yavuz, muhtarı ziyaret etti
AKP Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, hafta sonundan itibaren ilimizde ki temaslarını sıklaştırdı.
Önceki gün partide, ilçe başkanları ve teşkilat mensupları ile bir araya gelen Yavuz,  dün Vali Ahmet Hamdi Nayir’i ziyaret etti. Bu ziyaretin ardından AKP Genel Başkan Yardımcısı ve AKP Sakarya Milletvekili Yavuz’un ilk durağı 15 Temmuz Camili Mahallesi Muhtarlığı oldu. Burada Yavuz, Mahalle muhtarı Yunus Özçelik ve azaları bir süre sohbet etti.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER