Başkan Yüce neden katılmadı?

PERDE ARKASI'nda bugün: Başkan Yüce neden katılmadı?... Öğrencileri muhtarlara emanet etti... Bayraktar’dan Dişli’ye ziyaret...

Başkan Yüce neden katılmadı?

Başkan Yüce neden katılmadı?
AKP Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla parti genel merkezinde gerçekleştirildi. Toplantıya, Başbakan Yardımcıları Bekir Bozdağ , Fikri Işık  ve Hakan Çavuşoğlu , Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu , Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki , Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli  ile Ulaştırma, Denizcilik Ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan da katıldı. 
Gelen bilgilere göre toplantıya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, katılamadı. Yüce’nin böyle önemli bir toplantıya gribal enfeksiyon rahatsızlığı nedeniyle katılmadığı bilgisine ulaşıldı

Öğrencileri muhtarlara emanet etti
Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi tarafından hizmete açılan Dil Eğitim, Öğretim Araştırma ve Uygulama Merkezi’ne katılan Vali Ahmet Hamdi Nayir, kurdele kesiminden sonra hizmet binasını gezdi. Nayir, program sonunda Arifiye Kaymakamı, Belediye Başkanı ve Muhtarlarla bir araya gelerek, hizmet binasında eğitim görecek öğrencilerin onlara emanet olduğunu söyledi. Onları göz bebekleri gibi bakmalarını söyledi. 

Bayraktar’dan Dişli’ye ziyaret
Fiskobirlik Genel Başkanı Lütfi Bayraktar Avrupa turuna çıktı. Pek çok yeri ziyaret edip pek çok gezi fotoğrafı paylaşan Bayraktar’ın en ilginç paylaşımı işe AKP Genel Başkan Yardımcılığı da yapan eski Milletvekili Şaban Dişli’yi ziyareti oldu. Bir dönem ülke gündemini de yoğun şekilde işgal eden Şaban Dişli şimdilerden Lahey Büyükelçiliği görevini sürdürüyor. Bayraktar ve Dişli’nin ziyaretinde neler konuşulduğu bilinmiyor. Ancak ikili sosyal medyada paylaşılan fotoğrafında hayli samimi bir görüntü sergiliyor.  Bu ziyaret bir siyasi hamle içeriyor mu yoksa sadece bir eski dost ziyareti mi onu da ilerleyen günlerde göreceğiz. 

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE