Bektaş’tan yerel gazetelere destek mesajı

PERDE ARKASI: Bektaş’tan yerel gazetelere destek mesajı - Yavuz telgraf gönderdi - Rektör teşekkür etti

Bektaş’tan yerel gazetelere destek mesajı

Bektaş’tan yerel gazetelere destek mesajı
Adapazarı Minibüsçüler Odası Başkanı Ali Bektaş, yerel basına destek verdi. Önünde yerel gazetelerde poz veren Başkan Bektaş, “Güçlü bir yerel demokrasi için güçlü bir yerel medyaya ihtiyacımız var. Bunun için her gün bayiden yerel bir gazete almayı ihmal etmeyelim. Yerel medyaya sahip çıkmak, bağımsız bir medyaya destek olmak toplumun lehinedir. Bende gazetelerimi alıyorum” dedi. 

Yavuz telgraf gönderdi 
Sakarya Üniversitesi Tıp Fakültesi Enfeksiyon Hastalıkları Anabilim Dalı ve Fen Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümü arasında ortaklaşa sürdürülen AR-GE çalışmaları neticesinde Sanitest ürününü geliştirildi. SAÜ Kültür ve Kongre Merkezinde gerçekleşen Sanitest ürününün tanıtım toplantısına AKP Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, toplantıya Ankara’daki işlerinden dolayı katılamadığı için telgraf gönderdi. Gönderilen telgraf, toplantı da sunucu tarafından okundu.

Rektör teşekkür etti
Sakarya Üniversitesi  Rektörü Fatih Savaşan, twitter hesabı üzerinden Adapazarı Belediye Başkanına teşekkür etti. 
Rektör Savaşan, paylaşımında, “Tıp Fakültesi öğrencilerimizin taleplerini dinledik. Taleplerin bir kısmı Adapazarı Belediyemize ilişkindi. Ertesi gün harekete geçtiler. Mutlu Işıksu başkanımıza teşekkür ederim. Sırada kamelyalar, banklar ve spor alanı iyileştirmeleri var. Öğrencilerimize başarılar” diye yazdı.

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER