Bülbül o sayfa destek verdi

PERDE ARKASI'nda bugün: Bülbül o sayfa destek verdi... Üstün, twitterden tepki gösterdi... CHP’de değişim rüzgarları... Karasu’dan TC pozu... Bababoğlu fabrikaları geziyor

Bülbül o sayfa destek verdi

Bülbül o sayfa destek verdi
Barış Pınarı Harekatı’na ilişkin paylaşımları nedeniyle sosyal medyadaki sayfası kapatılan Bozkurt Caps yeniden beğeni sayfası açıtı.
 Bozkurt Caps’a ilk destek veren isimlerden bir tanesi MHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Muhammed Levent Bülbül oldu. 
Bülbül’ün sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşıma Bozkurt Caps da sayfasından yanıt verdi. Sosyal medyada Ülkücülerin etkin paylaşımda bulunduğu Bozkurt Caps’in yeni beğeni sayısı da kısa sürede 50 bini geçmiş oldu.

Üstün, twitterden tepki gösterdi
Ahmet Davutoğlu’nun kuracağı yeni partinin önde gelen isimlerinden olan AKP Sakarya eski Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, dün twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşım dikkatlerden kaçmadı.
Bilindiği üzere Davutoğlu ve arkadaşlarının kuracakları yeni partileri için kullanacakları İstanbul Binası, mühürlenmişti. 
Binaya vurulan mühürün fotoğrafını dün twitter hesabı üzerinden paylaşan Üstün, “Büyük skandal! Davutoğlu'nun yeni parti binasına mühür vuruldu.. Korkakça, faydasız bir ön kesme girişimi..” diye altına yazı yazdı

CHP’de değişim rüzgarları
Delege listesi hafta başında askıya çıkan Cumhuriyet Halk Partisi’nde bazı ilçelerde değişiklik olacağı uzun süreden bu yana konuşuluyordu. Bu konudaki ilk açıklama Karasu’dan geldi. 
Üç dönemden bu yana Karasu İlçe Başkanlığı yapan Nurhan Aydın yeni dönemde aday olmayacağını ilçe kulislerinde dolaşıyor. Öte yandan  Aydın’ın yerine henüz talip olmadığı da iddialar arasında.
 Yine bazı ilçelerde de yönetim değişikliklerinin olacağı duyumları geliyor. Bunun yanı sıra İl Yönetim Kurulu’nda da değişikliklerin olacağı, yeni isimlerin önümüzdeki dönem yönetimde yer alacağı iddia ediliyor. Hatta bu konuda çalışmaların başladığı ve bazı isimlerle görüşmeler yapıldığı da kulislerde konuşuluyor. 

Karasu’dan TC pozu
Karasu Belediyesi tabelasına TC ibaresi eklendi. İbarenin ekleneceğini sosyal medya üzerinden ilk paylaşan ise CHP İlçe Başkanı Nurhan Aydın oldu. Aydın, Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı ve AKP İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit ile samimi bir poz vererek yaptığı paylaşımda “Karasu Belediyesi pazartesi gününden itibaren ‘TC Karasu Belediyesi’ oluyor” dedi.

Bababoğlu fabrikaları geziyor
Hendek’en sevilen ve ‘BizimTurgut’ olarak ilçe halkı ile özdeşen Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, ilçede faaliyet gösteren yatırımcı kuruluşlara  ziyaret turuna başladı. 
Dün gerçekleştirdiği ziyaretleri Babaoğlu, tek tek sosyal medya üzerinden paylaşırken, bu firmaların istek ve görüşlerini dinledi

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER