Bülbül'ün o fotoğrafı tıklanma rekoru kırdı 

PERDE ARKASI'nda bugün: O fotoğraf tıklanma rekoru kırdı - Dıngıldak masanın konuğu oldular - Doğrusever anjiyo oldu - Toçoğlu ve Ersoy söyleşiye katıldı - Sakaryalılar bakanlarla fotoğraf çektirdi - O park için özel talimat verdi - ‘Son 10 yıldır AKP’liler katılmıyor’

Bülbül'ün o fotoğrafı tıklanma rekoru kırdı 

O fotoğraf tıklanma rekoru kırdı 
Sakarya MHP teşkilatlarının sosyal medya üzerinden paylaştığı MHP Sakarya Milletvekili ve Grup başkanvekili Muhammed Levent Bülbül’ün fotoğrafı kısa sürede on binlerce kişiye ulaştı.
Paylaşılan fotoğrafın bir kolajında Başbuğ Alparslan Türkeş’in önünde başında takkesi ile gözüken Bülbül, diğer bir fotoğrafta MHP Genel başkanıyla sohbet ediyor.
İlk fotoğrafın 90’lı yılların başında Eskişehir Sazak köyünde Gün Sazak’ın mevlüt programı sonrasında çekildiği, ikincisinin ise geçtiğimiz salı günü meclis çalışmaları esnasında çekildiği belirtildi. 
Paylaşım yapılan fotoğrafın altına ise  “Dün Başbuğumuzun dizinin dibinde...
Bugün Liderimizin emrinde... Davaya adanmış bir ömür! Muhammed Levent Bülbül” ifadeleri yazıldı.

Dıngıldak masanın konuğu oldular
Taraklı’nın eski Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman ve yeni Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı Taraklı Ajansı sahibi ve gazeteci  İzzettin Kömürcü’nün işyeri önündeki “Dıngıldak Masa’da” dün sabah birlikte oturup sohbet etti. Eski ve yeni Başkan’ın Dıngıldak Masa ziyaretinde sohbet yaklaşık 40 dakika sürdü Taraklı Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı sohbet sonrasında yaptığı açıklamada “ Tacettin Özkaraman hepimizin çok sevdiği değerli bir büyüğümdür.15 yıl Taraklı Belediye Başkanlığı yapmıştır. Taraklı’nın gelişmesinde önemli hizmetler gerçekleştirmiştir. Her zaman görüşlerinden istifade edeceğiz” dedi. Eski Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman’da “Taraklı’nın daha iyi yerlere gelmesi hepimizin en büyük temennisidir. Önemli olan Taraklı’dır .Makamlar gelip geçicidir.” ifadelerini kullandı. 

Doğrusever anjiyo oldu
AKP erenler İlçe Başkanı Mehmet Beşir Doğrusever, önceki gün geçirdiği rahatsızlığın ardından Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesine anjiyo oldu.
Anjiyonun ardından dün evine taburcu olan Doğruseveri, dostları ve arkadaşları yalnız bırakmadı.

Toçoğlu ve Ersoy söyleşiye katıldı
Bahçelievler İlkokulunun önceki günü iki önemli konuğu vardı.  Okula eski Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ve eski il Milli Eğitim Müdürü Aziz Ersoy katıldı.
Güzel bir etkinliğin ardından Ersoy, bu etkinliği şu ifadelerle paylaştı, “Serdivan Bahçelievler ilkokulu öğretmenleriyle seminer çalışmalar kapsamında Sakarya önceki Büyükşehir belediye Başkanı Sy Zeki Toçoğlu ile birlikte söyleşiye katıldık. Güzel bir etkinlik oldu. Okul müdürü İsmail Yaman beye ve katılımcılar teşekkür ederim” 
Sakaryalılar bakanlarla fotoğraf çektirdi
AKP Sakarya İl Yönetimi önceki gün Ankara’ya önemli bir çıkarma yaparak, Cumhurbaşkanı, TBMM Başkanı, bazı bakanlar ve parti üst yöneticileri ile kısa da olsa bir araya geldi.
AKP Erdoğan ile bir araya gelerek kendisine bir tablo hediye ettiler. Heyet Erdoğan sonrasında sırasıyla Milli Savunma Bakanı Emekli Org.  Hulisi Akar, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Parti Genel Başkan Yardımcılarından Numan Kurtulmuş ve Hayati Yazıcı ile görüşerek fotoğraf çektirdiler.
O park için özel talimat verdi
Adapazarı Belediyesi tarafından Şeker Mahallesi’nde yapımı tamamlanan Çocuk Hakları Sokağı, tatil dönüşü düzenlenen tören ile açılacak. 
Başkan Mutlu Işıksu, Adapazarı çocuklarını ve ailelerini çok sevindirecek bir çalışmayı hayata geçirdikleri için mutlu olduklarını söylerken, çok önem verdiği sokakta en küçük bir eksiğin bulunmaması için özel talimat verdiği öğrenildi.
Öte yandan  Işıksu’nun zaman zaman parka giderek incelemelerde bulunduğu ifade ediliyor.

‘Son 10 yıldır AKP’liler katılmıyor’

Türk Kadınlar Birliği dün AKP İl Başkanlığını ziyaret etti. TKB Başkanı Tevhide Yağan önderliğindeki  dernek üyeleri İl başkanı Yunus Tever ile görüştü.
Yapılan görüşmelerde  Türk Kadınlar Birliği 25 Kasım’da gerçekleşecek olan Kadına Şiddet Etkinliklerine AKP’yi davet etti.
Yağan, AKP’lilerin geçmişte birliğin etkinliklerine katıldığını, son 10 yıldır AKP’den katılım olmadığını vurgularken, “Bu etkinliğimizde sizleri aramızda görmek istiyoruz” dedi.

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2019, 09:24
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER