Büyükşehir sosyal medyada ismini değiştirdi

PERDE ARKASI'nda bugün: Büyükşehir sosyal medyada ismini değiştirdi - SATSO’da çalışma saatleri belli oldu - Özkoç’tan Şanlı’ya teşekkür paylaşımı - Kılıç’tan teşekkür mesajı 

Büyükşehir sosyal medyada ismini değiştirdi

Büyükşehir sosyal medyada ismini değiştirdi

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Çin’in Vuhan kentinde ortaya çıkan ve daha sonra tüm dünyayı da etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle vatandaşların evde kalmasına adına çağrıda bulunurken diğer bir taraftan sosyal medya resmi hesabında Sakarya Büyükşehir Belediyesi ismini değiştirerek #EvdeKal Sakarya olarak değiştirdi. Değişen isimle birlikte vatandaşın evden çıkılmaması istenildi. 
SATSO’da çalışma saatleri belli oldu
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, koronavirüs salgını nedeniyle çalışmalarına ve etkinliklerine ara verirken diğer çalışmalarına devam ediyordu. Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’nın sosyal medya resmi hesabı üzerinde yapılan paylaşımda, “Koronavirüs salgını nedeniyle alınan tedbirler kapsamında, 30. 03. 2020 Pazartesi (bugün) itibariyle çalışma saatlerimiz 10.00-15.00 arası olarak düzenlenmiştir. Yeterli sayıda çalışanımız ile hizmetlerimiz aralıksız devam etmektedir” ifadeleri yer aldı. 
Özkoç’tan Şanlı’ya teşekkür paylaşımı

Koronavirüs salgını nedeniyle ilk günden bu yana aralıksız vatandaşlara sağlıklı hizmeti vermek adına aileleriyle bile bir araya gelemeyen sağlık çalışanlarına destekler her geçen gün artarken futbolcu Tuncay Şanlı’da Sakarya’daki otelini sağlık çalışanları tahsis ettiğini duyurmuştu. Bunun üzerine CHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, sosyal medya hesabı üzerinden Tuncay Şanlı’ya duyarlılığından dolayı teşekkür paylaşımında bulundu. Özkoç yaptığı paylaşımda, “Milli Futbolcumuz Tuncay Şanlı koronavirüs salgını nedeniyle Sakrya’daki otelini sağlık çalışanlarına tahsis etti. Kendisini kutluyorum” ifadelerini kullandı. 
Kılıç’tan teşekkür mesajı 
Koronavirüs salgını nedeniyle ilk günden bu yana vatandaşın evde kalınması adına paylaşımlarda bulunurken Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, ilçedeki vatandaşın evde kalması üzerine teşekkür paylaşımında bulundu. Başkan Kılıç, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, “Teşekkürler aziz hemşerilerimiz. #EvdeKalTürkiye uyarılarını dikkate alarak sokağa çıkmayan hemşerilerimize sonsuz teşekkürler. Bir şarkının en güzel nakaratı gibisin Erenler. #BirlikteBaşaracağız” notunu düştü. 


 

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER