CHP Hendek'te ilçe başkanı kim olacak

CHP Hendek İlçe Başkanı Selami Karakadı’nın Hendek Belediye Başkan Aday Adayı olduğunu açıklamasının ardından ilçe başkanlığı görevini kimin yürüteceği de merak konusu oldu.

CHP Hendek'te ilçe başkanı kim olacak

CHP Hendek İlçe Başkanı Selami Karakadı’nın aday adaylık başvuru ve istifaların son günü olan 2 Eylül tarihinde başvurusunu yaparak resmi açıklama yapacağı belirtiliyor.
Başvuru ve istifaların son günü olan 2 Eylül tarihinde aday adayı olacak olan Selami Karakadı’dan boşalacak CHP İlçe Başkanlık koltuğuna ise daha önce Belediye Başkan aday adayı olduğunu açıklayan Dr.Yaşar Atik’in adı konuşuluyor.
CHP İlçe Yönetimi ise isim açıklamazken Karakadı’dan boşalacak olan ilçe başkanlığı için bir isim belirlenmesi konusunda titiz davranarak çalışmalarını sürdürdüğü öğrenildi.

Şemsi Bayraktar terletti

SGK, dün tarımsal kesintilerle ilgili olarak bilgilendirme toplantısı düzenledi. Türkiye Ziraat Odaları Birliği(TZOB)Başkanı ve SGK Yönetim Kurulu Üyesi Şemsi Bayraktar’ın da katıldığı toplantıda tarımda kayıt dışı konusuna ağırlık verildi.
Ticaret Borsası Toplantı Salonu’nda yapılan programa katılan Şemsi Bayraktar, toplantı salonunu dolu göremeyince verdiği tepkiyle yetkilileri terletti. Görevlilere salonun neden boş olduğunu soran Bayraktar, görevlilerden esprili bir dille salonu doldurmalarını istedi.
Toplantıda dikkat çeken diğer bir olay ise, Bayraktarın haber ajansı krizi oldu.
Toplantı öncesinde protokol üyelerinin fotoğrafını çeken basın mensuplarını az gören Bayraktar, haber ajanslarının toplantıya gelip gelmediğini sordu.
TZOB olarak abonesi oldukları bir ajanstan, toplantıya katılım gösterilmediği gören Bayraktar, ajansın bölge müdürünün toplantıya çağırılmasını istedi.
Bayraktar tepkisini, “Biz onlara aboneyiz, nasıl bu toplantıya gelmezler, bizi takip etmek zorundalar” diyerek gösterdi.
Bayraktar’ın sözünü ettiği ajans yetkililerinin ise 15 dakika gecikmeli olarak toplantıya geldikleri görüldü.

Bırko kardeşlerde sünnet heyecanı

Bırko kardeşler olarak tanınan Durmaz ailesinin büyüğü İzzet Durmaz’ın torunu, Abdurrahman Durmaz’ın oğlu İzzet Efe Durmaz sünnet oluyor.
Elif-Abdurrahman Durmaz çiftinin yakışıklı oğlu İzzet Efe’nin sünnet düğünü yarın akşam Yenikent yolu üzerindeki İnci Park’ta gerçekleştirilecek.
Durmaz ailesi yakın dostlarını bu sünnet düğününe bekliyor.

Herkes ayrıntıların peşinde

Hafta başında, Genel Merkez tarafından aylık AKP il Başkanları toplantısı vardı. Yapılan toplantıya, AKP İl Başkanı Recep Uncuoğlu, İl Genel Meclisi Oktay Yıldırım, İl kadın ve Gençlik Kolları başkanları katıldı.
Toplantının gerçekleştiği ilk gün, Başbakan Recep Tayip Erdoğan’ın 27 Aralık’ta ilimize yapacağı ziyaret haberi düştü.
Toplantıyla ilgili ilk somut bilgi buydu, ancak başka konularda özellikle herkesin beklediği seçim takvimi ile ilgili bilgi üzerinde kimsenin sesi çıkmadı.
Ancak, bu toplantıda seçim takvimi konusunda görüşmelerin yapıldığı kulaktan kulağa yayıldı.
Şimdi herkes yapılan bu görüşmelerin ayrıntılarının peşinde.

TWİTTER GÜNLÜĞÜ

Murat KAYA ‏@muratkayageyve: @gazetecibo bizde var 3 CHP meclis üyesi ama 2 si komedi :))
Yusuf Alemdar ‏@sbYusufAlemdar: Gözyaşı duyguda, duygu kalpte, kalpte insanda olur. İnsan olan da bu acıya ağlar.
Yaşar Yazıcı ‏@Yasar_Yazici: Kimsesizlerin kimi. Vicdan sahibi . Başbakanım.. . seninle aynı yolda yürüdüğüm, Rabbime şükrediyorum
Osman AYDIN ‏@osmanaydin6154: Erenler İlçemizde asfalt ve asfalta hazırlık çalışmaları devam ediyor.
Yaşar Karaağaç ‏@YASARKARAAGAC: Bazen bazı insanlar sanki bir şey yokmuş gibi davranıyorlar sus pus oluyorlar ya kahretmemek elde değil.
Leyla EKMEN EPÖZDEMR ‏@leylaekmen: Gözyaşı ile yıkanan yüzden,daha temiz yüz olmaz. Williame SHAKESPEARE
Oktay Yıldırım ‏@OktayYildrm: ’Mart ayında sandığın demokrasinin namusu olduğunu göstermeliyiz. ’Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ’
Recep Uncuoglu ‏@uncuoglurecep: Çocukları katleden zalimler unutmayın ki;Adil-i Mutlak olan Allah (c.c.) bugün olmasa yarın, zâlimi cezasız bırakmaz.
Ümit Usal ‏@umitusal: Doların ve faizin ilk yükselişini, Borsanın hızlı düşüşünü Gezi Parkı Direnişine bağlamaya çalışan RTE ve avanesi bugün hallerine AĞLIYOR .
Hasan ALISAN ‏@alisan_hasan: Erteleme kararı eğlence ve müzik barındıran festivalimiz için olup, esnafımız için diğer eğitim faaliyetlerimiz devam etmektedir.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER