CHP'li Akbay bu kez konuşmadı

PERDE ARKASI'nda bugün: CHP'li Akbay mecliste konuşmadı - Atabek Polonya’ya gitti - Geyve standı tam not aldı

CHP'li Akbay bu kez konuşmadı

Akbay mecliste konuşmadı
Adapazarı Belediye Meclisi Kasım ayı  Meclis toplantısı 5 gündem maddesini görüşmek üzere dün bir araya geldi.
Yapılan meclis toplantısında gündemin görüşülmesinin ardından gündem dışı konuşma ve  değerlendirme bölümüne geçti.
Gündem dışı konuşmalarda AKP Meclis Üyesi Mustafa Reşit Yazıcı, Behlül Bayrak, MHP Meclis Üyesi İlknur Bayram Akyüz ve İrem Serdaroğlu, İyi Partiden Ahmet Başaran konuşma yaptı.
Konuşmaların ardından meclis üyelerin gözleri CHP’li Meclis Üyesi Haluk Akbay’a çevrildi. Ancak Akbay yerinden kalmayınca, meclis üyeleri bir anda şoka uğradı. 
Bugüne kadar yapılan meclis toplantıların tamamına yakınında kürsüye gelerek konuşma yapan Akbay’ın bu tavrı, meclis üyelerin kafalarında soru işaretine neden oldu.
Meclis toplantısının ardından, meclis üyeleri merakla Haluk Akbay’ın yanına giderek, bu meraklarını giderdi.

Atabek Polonya’ya gitti
AKP Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan atabek, mecliste görevi gereği sık sık yurt dışına gezilere katılıyor.
Bu geziler kapsamında atabek, son olarak Polonya’ya gitti.
Bu gezisinden çektirdiği fotoğrafı sosyal medya üzerinden paylaşan Atabek, “TBMM AB Uyum Komisyonu olarak Romanya' nın en büyük bayramı olan büyük birleşme günü sebebiyle düzenlenen Romanya Parlamentosu özel oturumuna katıldık ve Milli Günlerini tebrik ettik” diye yazdı

Geyve standı tam not aldı
Adapazarı Agora Alışveriş Merkezi’n de Agora Kabak Festivali’nde GEYVA markasıyla Geyve Yöresel ürünlerinin sunulduğu stand kuruldu.
Agora AVM de açılan Agora Kabak Festivali yoğun ilgi görürken Geyve Yöresel ürünler Üretim merkezinde üretilen  GEYVA markalı ürünlerin bulunduğu stand ziyaretçilerinden tam not aldı.
Geyve Yöresel ürünlerinin tanıtımın yapıldığı ve yoğun ilgi gören organizasyonda Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ve Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya stantı ziyaret etti.
 

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER