CHP’de hareketli gün 

PERDE ARKASI'nda bugün: CHP’de hareketli gün  - Jeofizikçilerde olağan genel kurul  - Bit Pazarı iki gün kurulacak  - Tever Şahin’i ziyaret etti 

CHP’de hareketli gün 

CHP’de hareketli gün 
15 Şubat CHP Sakarya 37. Olağan Genel Kurul’da 133 oy alarak 7 yıl sonra İl Başkanı seçilen Ecevit Keleş, bugün Adliyede mazbatasını alacak. Başkan Keleş ve Yönetim Kurulu mazbata töreninden sonra Saraybosna Caddesinde yeni yapılan il binasında devir teslim törenine katılacak. Eski İl Başkanı Erdoğan Isır’ın da bulunacağı devir teslim törenine hazırlıklar tamamlandı. 

Jeofizikçilerde olağan genel kurul 
Jeofizik Mühendisleri Odası Sakarya Şubesi 2018-2020 çalışma dönemlerine ait 5. Olağan Genel Kurul Toplantısı yarın saat 13.00’da oda binasında gerçekleşecek. 2 gün sürecek olan     Olağan Genel Kurul’da ilk gün toplantı 2. günde ise seçim yapılacak. Yenilikçi Jeofizik Mühendisleri, Kâmil Yavuz’un başkanlığında tekrar aday olduklarını açıklamışlardı. Önceki dönem iki listeyle yapılan seçimde Yenilikçi Jeofizik Mühendisleri genç üyelerden büyük destek alarak seçilen Kâmil Yavuz seçilmişti.  Hafta sonu yapılacak 5. Olağan Genel Kurulda büyük olasılıkla Kâmil Yavuz’un başkanlığında tek listeyle yapılacağı düşünülürken karşı bir liste çıkıp çıkmayacağı merak konusu oldu.

Bit Pazarı iki gün kurulacak 
Türkiye'nin çeşitli illerinde kurulan bit pazarı, geçtiğimiz yılın başından bu yana Adapazarı Ozanlar Mahallesi'nde Perşembe pazarının kurulduğu yerde cumartesi günleri faaliyet göstermeye başlamıştı. Vatandaşın büyük ilgi gösterdiği bit pazarının iki gün kurulması kararlaştırıldı. Bit pazarı, yine aynı yerde cumartesi ve pazar günleri kurulmaya devam edecek.

Tever Şahin’i ziyaret etti 
Önceki gün Pamukova belediye başkanı Güven Övün’ün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından rozetini almak için Ankara’ya giden AKP İl Başkanı Yunus Tever, Rozet programı sonrasında bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Başkan Tever’in ziyaretleri arasında Sakaryalı Radyo ve televizyon Üst Kurulu Başkanı Ebubekir Şahin’i makamında ziyaret etti. Başkan Tever sosyal medya üzerinde paylaşımda bulunarak, “Radyo ve Televizyon Üst Kurulu Başkanı, kıymetli hemşehrimiz Ebubekir Şahin’i makamında ziyaret ettik. Şehrimizin yetiştirdiği önemli bürokratlardan olan Sayın Şahin’e çalışmalarında başarılar diliyor, misafirperverliği ve yakın ilgisi için teşekkür ediyorum.
 

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE