CHP’de il başkanlığı için üçüncü aday çıkar mı?

PERDE ARKASI'nda bugün: CHP’de il başkanlığı için üçüncü aday çıkar mı? - Taşkın’ın cenazesinde yoğunluk yaşandı - Çiçek mazbatasını ailesiyle aldı - Kayıtlarda evrak yokmuş? - 2020 yılın ilk mesajını Yüce yazdı - Babaoğlu personelle yemek yedi

CHP’de il başkanlığı için üçüncü aday çıkar mı?

CHP’de il başkanlığı için üçüncü aday çıkar mı?

CHP’de ilçe örgütlerinde kongrelerin sonuna yaklaşılırken, şimdi gözler  il Başkanlığına çevrildi. İl başkanlığı için şu ana kadar bilinen isimler arasında mevcut il başkanı Erdoğan Isır, renkli kişiliği ile bilinen eski il başkanı Ecevit Keleş ismi dolaşılıyordu.
İl kongresine yaklaşırken başka isimlerde gündeme gelmeye başladı.
Gelen kulis haberlerine göre il başkanlığı için Isır ve Keleş yanında bir başka isminde çıkabileceği ileri sürülüyor.
Bu isimde  ise CHP Milletvekili Engin Özkoç’un etkili olabileceği iddia ediliyor. Öte yandan kulis bilgilerinde, bu konuda bazı toplantıların düzenlendiği ileri sürülüyor.

Taşkın’ın cenazesinde yoğunluk yaşandı
Demokrat Parti Mali İşlerden Sorumlu eski Genel Başkan Yardımcısı Erdal Taşkın’ın esi Meral Taşkın dün toprağa verildi.
Cenaze törenine, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu da katıldı.
Soylu’nun katılımı ile ilimizin bürokratları ve siyasetçileri cenazeye katıldı. Haliye cenaze oldukça kalabalık oldu.
Bu arada Soylu’nun gelişi ile bir çok siyasetçi karşılamaya katılmak için birbiriyle yarıştı. Fırsat bulunlar ise Soylu’ya istek ve taleplerini iletti.

Çiçek mazbatasını ailesiyle aldı
Geçtiğimiz günlerde Sapanca CHP İlçe Başkanlığı’nı kazanan Cengiz Çiçek Mazbatasını dün Sapanca İlçe Seçim Kurulu’ndan aldı. 
Cengiz Çiçek ile beraber ailesi yönetim kurulu üyeleri ve meclis üyeleri vardı. 
Çiçek ‘Biz değişimin gençlerle ve kadınlarla gerçekleşeceğine inanıyoruz bu çizgimizi koruyarak hep birlikte güzel işler yapacağımıza inanıyorum’ dedi.

Kayıtlarda evrak yokmuş?
Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Kasım ayı olağan meclis toplantısında CHP’li meclis üyesi Mustafa İngenç’in gündeme getirdiği soru önergesine yanıt verdi. 
Başkan Sarı yazılı olarak verdiği yanıtta kısa adı TÜGVA olan Türkiye Gençlik Vakfı ile Karasu Belediyesi arasında 27 Kasım 2017 tarihinde imzalanan işbirliği protokolü çerçevesinde vakfa ödeme yapıldığına dair muhasebe kayıtlarında herhangi bir evrak bulunmadığını bildirdi.

2020 yılın ilk mesajını Yüce yazdı
Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, 15 Temmuz Camili Mahallesi Muhtarı Yunus Özçelik’i ziyaret etti.
Yenikent Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği Başkanı Fikri Arslan’ın da yer aldığı buluşmada 2020 yılının ilk mesajını ziyaret defterine yazan Başkan Ekrem Yüce, bölgenin gelişimi için Büyükşehir Belediyesi olarak çalışmaya devam edeceklerini söyledi. 
15 Temmuz Camili Mahallesi Muhtarı Yunus Özçelik ise yılın ilk gününde mahallelerini ziyaret eden Başkan Ekrem Yüce’ye teşekkür etti.

Babaoğlu personelle yemek yedi
Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, ilçenin ‘Bizim Turgut’u olmaya devam ediyor. Başkanlık kimliğinden daha ziyade dostluk ilişkileri ağır basan Babaoğlu, aynı hassasiyeti belediye personeli içinde gösteriyor,
Babaoğlu, önceki gün belediye şantiyesine ziyarette bulundu. Ziyarette belediye personeli ile birlikte öğle yemeği yiyen Babaoğlu ve çalışanları sohbet etmeyi de ihmal etmediler. 
Babaoğlu yemek sonrası çalışanlara teşekkür ederken, “ Biz çok büyük bir aileyiz” diyerek çalışanlarına teşekkür etmeyi de ihmal etmedi..
 

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER