Duran’a ziyaretlerin ardı arkası kesilmiyor

Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcılığı, SAÜ Genel Sekreterliği, AA Genel Müdürlüğü Daire Başkanlığı görevlerinin ardından İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Kültür Daire Başkanlığı görevlerinde bulunan Rıdvan Duran

Duran’a ziyaretlerin ardı arkası kesilmiyor

Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcılığı, SAÜ Genel Sekreterliği, AA Genel Müdürlüğü Daire Başkanlığı görevlerinin ardından İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Kültür Daire Başkanlığı görevlerinde bulunan Rıdvan Duran Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın imzaladığı kararname ile geçtiğimiz günlerde Basın İlan Kurumu BİK Genel Müdürlüğü görevine atanmıştı. Rıdvan Duran’a hayırlı olsun ziyaretleri ise peş peşe devam ediyor. Duran’a önceki gün Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu’ da ziyarette bulunarak Hayırlı olsun dileklerini iletti.

Ağır mı geldi küstü mü
Karasu Fiskobirlik Başkanı Ali Şakar’ın görevinden istifa ettiği haberi gündemde farklı değerlendirmelere neden oldu. Özel hayatında müteahhitlik yapan Ali Şakar, Belediye Meclis Üyesi seçildikten sonra Encümen Üyesi de oldu. Hemen ardından Karasu Belediyesi’nin en problemli birimlerinden biri olan Karsaş’ın başına getirildi. Hemen ardından bu kuruma bağlı işleri yapması ve kurumu zarardan kurtarması beklendi. Tüm bunlar devam ederken Şakar’ın Fiskobirlik Başkanlığı da devam ediyordu. Şakar’ın yorgunluğu bir tarafa bir de Fiskobirlik ile sıkıntılar yaşadığı ve kavgaya varan tartışmalar olduğu iddia ediliyordu. Şakar’ın istifasının yoğunluktan mı kırgınlıktan mı olduğu ise sır olma özelliğini koruyor.
 

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2019, 12:15
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER