Eski başkanlar 'dedikodulardan' rahatsız!

Eski Sapanca Belediye Başkanı Aydın Yılmazer ve eski Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan; haklarındaki iddialar ve sosyal medyada yapılan paylaşımlarla ilgili içlerini döktü

Eski başkanlar 'dedikodulardan' rahatsız!

Eski Sapanca Belediye Başkanı Aydın Yılmazer ve eski Akyazı Belediyesi Başkanı Hasan Akcan haklarında konuşanlar ve bazı iddialarda bulunanlarla ilgili sosyal medyada sert ifadeler kullandı 
Aydın Yılmazer, Facebook hesabında hakkında dedikodu üretildiğini belirterek “ Allah hepimizi kötü ithamlardan, dedikodudan ve iftiradan Korusun” diye yazdı. 
Yılmazer şunları paylaştı: 
"Ey insanoğlu hiç mi Allah'tan korkmazsın, insanlara bilgi belge olmadan, doğruluğu olmadan yalan bir ithamda, iftirada ve dedikoduda neden bulunursun, yaymaya çalışırsın. bunun kimseye yararı olmadığını bilmez misin. Birini yıpratayım derken kendini yıpratır, büyük bir günah kazanır, ahiretini kaybedersin, Yahudi atasözü; çamur at tutmasa da izi kalsın dersin. lakin "Güneş balçıkla sıvanmaz". unutmayalım ki, Allah, hesap gününde herkesi hak, adalet, kulluk terazisinden geçirecek. Allah hepimizi kötü ithamlardan, dedikodudan ve iftiradan Korusun. AMİN"
Birçok takipçisi Yılmazer’e destek verirken eski Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan ise şu paylaşımı yaptı: 

" Aydın, kardeşim, Rabbim cc bize sabır versin. Bende aynı oyuncular ile uğraşıyorum. İftira yalan, hainlik kol geziyor. Gün gelir, biz güleriz onların haline, hiç merak etme. Biz işi en yüksek, en adaletli yere havale edelim,bekleyelim."

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER