Hastanede yalnız bırakmadılar

PERDE ARKASI'nda bugün: Hastanede yalnız bırakmadılar - Yeniden Refah meydanda - Aydın Sarı transfer oldu - Atabek ve Hatipoğlu yalnız bırakmadı - Gelecek Partisi Hendek başkanını belirledi - Isır facebook üzerinden teşekkür etti -

Hastanede yalnız bırakmadılar

Hastanede yalnız bırakmadılar
İyi Parti Sakarya İl Sekreteri Yüksel Esmeroğlu, kalp ritmi sorunu nedeniyle Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde (SAÜEAH) tedavi altına alındı.  Mali Müşavir Yüksel Esmeroğlu, geçtiğimiz Kasım ayında kalp krizi geçirmişti.
Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesine tedavi altına tutulan Esmeroğlu’nu, başta İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan olmak üzere, bir çok partili ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

Yeniden Refah meydanda
Yeniden Refah Partisi, Pazar günü Demokrasi meydanında yapılacak miting için hazırlık yapıyor. Genel Başkanları Merhum Necmettin Erbakan’ın oğlu, Fatih Erbakan’ın katılımıyla yapılacak olan mitingi “Seninleyiz Kudüs’ adı altında düzenlenecek.
Yeniden Refah Partisi Pazar günü saat 14.00’de yapılacak olan miting için hazırladığı broşürleri dağıtırken, bir taraftan da araç çıkartarak tüm halkı davet ediyor.

Aydın Sarı transfer oldu
20 sene Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Başhekimliğini yaptıktan sonra, Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yönetici görevinin ardından 2013 Eylül, Büyükşehir Belediyesi  Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığını sürdüren Dr. Aydın Sarı , yakın bir zamanda Özel Medar Hastanesine transfer oluyor. 
Edinilen bilgilere göre , herkesin sevdiği  bir isim olan Dr. Aydın Sarı’nın bir süredir, izinde olduğu, iznini tamamlamasının ardından yeni hastanesinde göreve başlayacağı  öğrenildi. Dr.Sarı’ya yeni görevinden başarılar diliyoruz


Atabek ve Hatipoğlu yalnız bırakmadı
 Pamukovalı P.Uzm.Çvş. Halil Demirin cenaze törenine katılanlar arasında AKP Milletvekili Çiğdem Erdoğan atabek’te vardı.
Atabek cenazenin kaldırılacağı camiye, AKP İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu ve yönetiminden isimlerle katıldı.
Atabek ve Hatipoğlu, cenaze töreni boyunca Şehit Uzman Çavuş Halil Demir’in annesi Süheyla ve ablası Sevgi’yi bir an olsun yalnız bırakmayarak acısına ortak oldu.

Gelecek Partisi Hendek başkanını belirledi
Gelecek Partisi İl Başkanı Ender Serbes olarak açıklanmasının ardından, ilçe teşkilat çalışmaları hızlandı.
Serbes ve heyeti ilçe ilçe gezerek teşkilatlanma için fikir alış verişinde bulunurken, Hendek’te biraz daha aktif olduğu dikkatlerden kaçmadı.
Bu kapsamda Hendek'te İlçe Başkanı Yaşar Musa Akıcı oldu.
Gelecek Partisi Hendek İlçe Başkanı olan Yaşar Musa Akıcı mazbatasını önümüzdeki günlerde alacak.
Gelecek Partisi İl Başkanı Ender Serbes, Kurucu üyeler Nuray Sağıroğlu ve Fatih Sunman Hendek İlçe Başkanı olan Yaşar Musa Akıcı'ya görevinin hayırlı olması temennilerini iletti.
Uzun yıllar siyasetin içinde olan ve Demokrat Parti İlçe Başkanlığı görevlerinde bulunan Akıcı, Gelecek Partisinde yönetim oluşturma ve parti binası ile ilgili çalışmalarına da başladı.

Isır facebook üzerinden teşekkür etti
Pazartesi günü Şemsiyeli Parkta CHP il Başkanlığına adaylığını açıklayan Erdoğan Isır, sosyal medya üzerinden seçime yönelik çalışmalarına devam ediyor.
Açıklama yaptığı günden fotoğrafları paylaşan Isır, sosyal medya hesabında açık davette de bulunurken, partililere de teşekkür ediyor.
Dün facebook hesabı üzerinden paylaşımda bulunan Isır, “15 Şubat 2020 tarihinde yapılacak Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya İl Kongresinde İl Başkan Adaylığımızı açıkladığımız özel günde bizleri yalnız bırakmayan tüm üyelerimize ve Dostlarımıza çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız” diye yazdı

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER