İkisi de görevden alındı 

PERDE ARKASI'nda bugün: İkisi de görevden alındı... Tören’de sadece İyi Parti vardı... Fuar Babaoğlu’nu mutlu etti... CHP Akyazı’da ilk aday belli oldu 

İkisi de görevden alındı 

İkisi de görevden alındı 
İstanbul Su ve Kanalizasyon Daire Başkanlığı İSKİ’de Genel Müdür olarak görev yapan ve  Başkan Ekrem İmamoğlu yönetiminin göreve başlaması ile görevinden istifa eten Fatih Turan sonrası İSKİ’de değişim devam ediyor.
Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nde Zabıta Daire Başkanı Yusuf Türkhan ve Çevre Daire Başkanı Türker Vardar İSKİ’ye Genel Müdür olarak atanan Fatih Turan’ın talebi üzerine  İSKİ’ye atanmışlardı.
Türkhan ve Vardar 3 yıl görev yaptıkları İSKİ’deki görevlerinden geçtiğimiz hafta alındıkları öğrenildi.

Tören’de sadece İyi Parti vardı
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle, dün Demokrasi Meydanında çelenk töreni vardı.
Öğlenden sonra meydanda gerçekleşen törene, il protokolü ve STK temsilcileri katıldı.
Törene katılan siyasi partiler arasında ise sadece İyi Parti İl Başkanı Selçuk Kılıçarslan vardı.
Diğer partilerden katılımcılar olmadığı dikkatlerden kaçmadı

Fuar Babaoğlu’nu mutlu etti
Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, hafta sonu gerçekleşen fuardan son derece mutlu oldu. 
Fuar ardından Babaoğlu  Hendek Çok Amaçlı Fuar Alanında düzenlenen Sakarya 2. Tarım Hayvancılık Makinaları, Teknolojileri ve Yem Fuarında vatandaşlar, kurum ve firma temsilcileriyle bir araya geldi.
 Hendek Belediyesi standında vatandaşları ağırlayan ve çalışmalar hakkında bilgiler veren Başkan Babaoğlu, 24-27 Ekim tarihlerinde açık kalan fuarda temaslarda bulunarak binlerce kişiyle sohbet etti.  
Kurum kuruluş ve firmalara teşekkür eden Başkan Babaoğlu, fuar organizasyonun daha da gelişmesi amacıyla çalışmalar yaptıklarını söyledi.

CHP Akyazı’da ilk aday belli oldu 
İlçe ve İl kongresine hazırlanmakta olan CHP’de ilk aday Mustafa İyiyazıcı oldu ve İyiyazıcı yapılacak kongrede Akyazı İlçe Başkanlığına adayım dedi. CHP Akyazı İlçe Başkan yardımcısı olan Mustafa İyiyazıcı adaylığını parti binasında düzenlediği bir basın toplantısıyla açıkladı.
İyiyazıcı açıklamasında şunları söyledi “ Uzun zamandan beri partimin Akyazı İlçe Başkan yardımcılığı görevini yürütüyorum. Bu görevi yaparken Akyazılı hemşehrilerimin bizden yani partimizden ne istediğini, ne beklediğini artık ezberledim. Hemşehrilerime hizmet etmek için bu göreve talip oldum. Delege arkadaşlarımdan bana destek konusunda oylarına talibim. Seçilmem halinde bütün bilgi ve birikimimi ortaya koyup partimi en üst düzeye çıkarmaya karlı ve azimliyim.”
 

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2019, 23:45
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER