İmza için dakikalarca beklediler

PERDE ARKASI'nda bugün: İmza için dakikalarca beklediler - ferizlide.com 8 yaşında  - Siyasi kulislerde merak konusu oldu - Sarıbıyık’tan, Ankara çıkarması - Şahin hedeflerini sıraladı - Adaylığını sosyal medyadan duyurdu

İmza için dakikalarca beklediler

İmza için dakikalarca beklediler
Adapazarı Belediyesi tarafından düzenlenen “Erformatik Cehaletten Enformatik Zır Cehalete” söyleşisine konuşmacı olarak katılan Prof.Dr. Nabi Avcı, bilişim teknolojilerinin hızla yenilendiğini ve değişiklik gösterdiğini belirterek bu değişimin dünyayı etkilemeye devam edeceğinin altını çizdi.
Söyleşi sonrası soruları cevaplayan Prof. Dr. Avcı, sevenleri için kitaplarını da imzaladı. Vali Nayir, İl Başkanı Tever, İlçe Başkanı Kurtuluş ve Başkan Işıksu, program sonrası Prof.Dr. Nabi Avcı’ya teşekkür ederek günün anısına hediye takdim etti.
Ancak imza töreninde, tüm katılımcıların Avcı’ya kitabını imzalatmak için dakikalarca sıra beklediği dikkatlerden kaçmadı.

ferizlide.com 8 yaşında 
Ferizli'den anlık ve güncel haberleri dünyaya duyuran ferizlide.com 8 yılı geride bıraktı. Gazetemiz Ferizli temsilcisi Mustafa Üstübi'nin yönetiminde 14 Şubat 2012'de yayına başlayan ferizlide.com 8 yılı geride bıraktı. 
İlçeden anlık ve güncel haberleri, Sakarya'ya ve dünyaya duyuran haber portalı, bölgenin en çok takip edilen yerel haber siteleri arasında. 
Sitenin Genel Yayın Müdürü Mustafa Üstübi, "Vatandaşlarımıza Ferizli'ye ve bölgemize dair üm haberleri en doğru şekilde ulaştırmaya çalışıyoruz. Geriye dönüp baktığımızda önemli bir kitleye ulaştığımızı görüyoruz. İnşallah önümüzdeki dönemde de Ferizli'de haber deyince akılda ferizlide.com olacak" diye konuştu.

Siyasi kulislerde merak konusu oldu
AKP Sakarya Adapazarı İlçe Teşkilatı geçen Pazar Günü Reisoğlu Tesisleri’nde gerçekleşen toplantıda konuşan Ali İhsan Yavuz  hasarlı okullarla ilgili yaptığı konuşmada CHP’nin yeni binası için yorumda bulunmuştu.
Yavuz “Muhtemelen CHP kendi binasının karotunu alıp testini yaptırmamıştır. Baksanız bizim okullardan daha kötü olma ihtimali vardır” demişti.
Bunun üzerine CHP İl Başkanı Isır, “Binanın 3 yıl önce yapıldığına işaret eden Başkan Isır, “Sayın Yavuz her halde kendi binalarıyla bu binayı karıştırdı” dedi.
Isır’ın bu açıklamasının ardından yaşanan bu polemiğin nereye varacağı ise siyasi kulislerde merak konusu.

Sarıbıyık’tan, Ankara çıkarması
SUBÜ Rektörü Mehmet Sarıbıyık, önceki gün ankara’da bir dizi temaslarda bulundu. Gerçekleştirdiği temaslarda Rektör Sarıbıyık, dosluklarını tazelerken. Başarılı olan akademisyenleri de tebrik etti. 
Sarıbıyık Ankara ziyaretinde, Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi İlahiyat Fakültesi öğretim üyeleri Prof. Dr. Mustafa Sarıbıyık ve Doç. Dr. Şahban Yıldırımer, , Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Barca’yı ziyaret etti.

Şahin hedeflerini sıraladı
İlçe örgütlerine ziyaretlerini sürdüren Cumhuriyet Halk Partisi il başkan adayı Reyhan Şahin, dur durak bilmeden ilçe örgütlerini ziyaret ediyor.
Şahin önceki gün Pamukova, Kocaali, Karasu, Ferizli, Sapanca, Serdivan, Taraklı, Geyve, Karapürçek ve Hendek’te partililerle buluştu. 
Ziyaretlerde; ilçe başkanları, partililer ve delegelerle sohbet edip, talepleri dinleyen Şahin, proje ve çalışmalarını anlattı. Parti adına birlik vurgusu yapan Şahin, ‘Cumhuriyet Halk Partisi olarak çözüm odaklı çalışmalar ortaya koymalıyız. Tüm örgütlerimizle birlik içinde hareket etmeliyiz. Tek bir amacımız var, o da Cumhuriyet Halk Partisi’ni daha ileriye taşıyıp iktidar olmaktır. Bu anlamda hepimiz elimizi taşın altına koymalıyız. Ben bunun öncülüğünü yapmak için yola çıktım’ diye konuştu.  

Adaylığını sosyal medyadan duyurdu
Halen İYİ Parti İl Gençlik Kolları Başkanlık görevini yürüten Ahmet Uçak 21 Mart günü yapılacak olan kongrede Serdivan İlçe Başkanlığı'na aday olduğunu sosyal medya hesabından duyurdu. Uçak, yaptığı paylaşımda, “Şimdi ise şehrimiz ve partimiz adına daha İYİ, daha güçlü çalışmalar yapmak, birliğimizi ve beraberliğimizi perçinleyerek daha ileriye gitmek için yapılacak olan kongrede İYİ Parti Serdivan İlçe Başkanlığı'na adayım.
Bu bağlamda değerli dava arkadaşlarımın, çok kıymetli cesur insanların takdiri ile göreve geldiğimizde BİZ olmaya devam edecek ve Serdivan daha İYİ olsun diye çok çalışacağız” ifadelerini kullandı
 

Sakarya Yenihaber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner21