Keleş ve Curoğlu birlikteydiler

PERDE ARKASI'nda bugün: Keleş ve Curoğlu birlikteydiler - Beklenti, CHP’den bir bayan başkan - Sofuoğlu sitem etti

Keleş ve Curoğlu birlikteydiler

Keleş ve Curoğlu birlikteydiler
CHP Adapazarı İlçe Örgütünün olağan genel kurulu dün yapıldı. Yapılan genel kurula katılımın oldukça yüksek olduğu dikkatlerden kaçmadı.
CHP Olağan Genel Kurulunda eski il başkanları  Ecevit Keleş ve Oğuzhan Curoğlu’nun kongre boyunca bir arada olduğu dikkatlerden kaçamadı.
Keleş ve Curoğlu, olağan genel kurulu, salonun ikinci katından izledi.

Beklenti, CHP’den bir bayan başkan
Dün yapılan CHP Adapazarı Olağan Genel Kurulunda iki bayan aday yarıştı. Fatma Kurtuluş ve Füsun Çetin’in aday olduğu olağan genel kurulda iki adayında son derece samimi ve  partililerle kurduğu iyi diyaloglar dikkatlerden kaçmadı.
Bayan adayların neden olduğu rahat ve sıcak atmosfer, CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan’ın dikkatini çekti.
Tarhan, “İnşallah bundan sonraki yerel seçimde bir bayan bir başkanımız olur” dedi.

Sofuoğlu sitem etti
AKP Seçim İşleri Genel Başkanı  ve Milletvekili Ali İhsan Yavuz Sakarya Milletvekilleri , İl Başkanı Yunus Tever ve Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin de katıldığı programda açıklamalarda bulundu. Yavuz’un açıklamalarının ardından söz AKP Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu açıklamalarda bulundu.
Sofuoğlu Sakaryaspor için çok çaba sarf ettiğini, BMC’nin sahiplerinin kapısında saatlerce beklediğini dile getirerek, buna rağmen sosyal medyada hiç bir şey yapılmamış gibi linç kampanyaları düzenlendiğine içerlendiğini dile getirdi. Sofuoğlu yapılanların kendi motivasyonunu kırdığının da altını çizdi

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER