Kılıçaslan: “Allah’a emanet gidiyoruz”

PERDE ARKASI'nda bugün: Kılıçaslan: “Allah’a emanet gidiyoruz” - Alemdar sağlık çalışanlarına seslendi - Pamukova Belediyesinden vatandaşlara yardım

Kılıçaslan: “Allah’a emanet gidiyoruz”

Kılıçaslan: “Allah’a emanet gidiyoruz”
İyi Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan sosyal medyadan eleştirilerde bulundu. Başkan Kılıçaslan, “Yok Soylu’ya operasyon yapıldı diyenler, yok Koca çok popüler oldu ipini çekti diyenler. Alınan kararların arkasından acayip karmaşık ve stratejik çıkarımlar yapanlar. Yahu çok da öyle büyüttüğünüz gibi bir durum yok haberiniz olsun. Haldır hundur Allah’a emanet gidiyoruz işte” ifadelerine yer verdi.

Alemdar sağlık çalışanlarına seslendi
Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar sosyal medya hesabı üzerinden sağlık çalışanlarının ihtiyaçlarını gidermek için irtibat numarası bırakarak çağrıda bulundu. Sağlık çalışanlarına seslenen Başkan Alemdar, “Değerli Sağlık Çalışanları; Görev yerlerinize gidip gelme noktasında sıkıntı yaşamamanız için ekiplerimiz hazır. Serdivan'da ikamet eden sağlık çalışanlarımız ihtiyaç duymaları halinde 444 54 50'yi arayabilir veya 0531 608 5676 nolu WhatsApp hattından bizlere ulaşabilirler” dedi.
Pamukova Belediyesinden vatandaşlara yardım
Pamukova ilçesinde sokağa çıkma yasağı bulunan vatandaşlar için Pamukova Vefa Sosyal Koordinasyon Grubu, irtibat numaraları paylaşarak ihtiyaçlarını gidereceklerini bildirdi. Pamukova Belediye Başkanı Güven Övün, sosyal medyadan paylaşım yaparak, “Sevgili Hemşerilerimiz; Ekmek ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz numaraları aşağıda belirttik. Ayrıca diğer ihtiyaçlarınız için Pamukova Vefa Sosyal Koordinasyon Grubuna 0551 3020-0551 4488'nolu numaralara bildirerek ihtiyaçlarınızı kapınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz” ifadelerini kullandı.

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER