Koray Aydını destekleyen Okumuş'un acı gününde MHP yönetimi yer almadı

Eski MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Nazif Okumuş’un ağabeyi Asaf Okumuş 83 yaşında hayatını kaybetti.

Koray Aydını destekleyen Okumuş'un acı  gününde MHP yönetimi yer almadı

Derici Ustası ve İstanbul İstanbul’da Deri Sektörü’nde uzun yıllar işletmecilik yaptıktan sonra kansere yakalanan Asaf Okumuş uzun süredir tedavi görüyordu.
Eski MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Nazif Okumuş cami avlusunda taziyeleri kabul etti. Cenazeye CHP Genel Başkan Yardımcısı Umut Oran çelenk gönderdi. MHP’nin çelenk göndermediği gibi yeni il yönetiminin de cenazeye katılmaması dikkat çekti.
Eski İçişleri Bakanı ve Yurt Partisi Genel Başkanı Sadettin Tantan, SATSO Meclis Başkanı Akgün Altuğ, Sapanca Belediye Başkanı İbrahim Uslu, eski ANAP Milletvekili Mümtaz Özkök, Türkiye Toptancılar Hal Komisyonu Genel Başkanı Yüksel Tavşan, Yurt Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yavuz Tavşan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye muhalif olan Koray Aydın’a destek veren eski MHP’li yöneticiler MHP eski Milletvekili O.Fevzi Zihnioğlu, eski MHP İl Başkanı Tayyip Kaba, iş adamı İbrahim Müftüoğlu cenazeye katılanlar arasındaydı.
İkindi namazı sonrasında kılınan Cenaze namazının ardından cenaze Sapanca Aile Kabristanlığı’nda toprağa verildi.

Öğrencilerin bilgileri
para karşılığı satıldı mı?

sakaryakent.com internet sitesinde yer alan bir haberde, Sakarya Üniversitesi’nde çalışan bir personelin üniversite sınavını kazanan öğrencilerin özlük bilgilerinin bir öğrenci yurduna sızdırdığı iddia edildi.
İddiaya göre Kaynarca’da bulunan Seyfettin Selim Meslek Yüksekokulu’nu kazanan öğrencilerin özlük bilgileri para karşılığında ilçede faaliyet gösteren bir kız öğrenci yurduna sızdırıldı.
İddialar üzerine Matematik Konferansı için Bosna Hersek’te bulunan SAÜ Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas da konudan haberdar olduğunu söyleyerek, olayla ilgili araştırmalara başladıklarını söyledi.

MHP basın toplantısı bugün yapılacak
MHP haftalık olağan basın toplantısı bugün yapılacak. MHP İl Başkanlığı’nda yapılacak olan toplantıda İl Başkanı Levent Bülbül, yerel ve genel gündeme dair değerlendirmelerde bulunacak.
Geçtiğimiz hafta gerçekleştirdiği toplantıda yerel yöneticileri sert bir dille eleştiren Bülbül’ün bugün düzenleyeceği toplantıda gündeminde ne olacağı ise merak ediliyor.
Geçen hafta toplantıda ilçe başkanları ile basın mensuplarının önünde çıkan Bülbül, toplantı sonrasından ilçe başkanlarıyla birlikte ayrı bir toplantı yapmıştı.
Teşkilat çalışmalarının titizlikle yürütüldüğü MHP’de, toplantı sonrasında alınan herhangi bir karar olup olmadığı ise merak konusu oldu.
İl Başkanı Levent Bülbül’ün düzenleyeceği basın toplantısı bugün 12.30’da başlayacak.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER