Kurtuluş partililere teşekkür etti

PERDE ARKASI'nda bugün: Kurtuluş partililere teşekkür etti - Toy’a geçmiş olsun dileklerini ilettiler - Yeniden Refah Partisi Hendek mesaisinde - Karasu’ya ünlü aktı

Kurtuluş partililere teşekkür etti

Kurtuluş partililere teşekkür etti
Hafta sonu yapılan CHP Adapazarı İlçe kongresi ile başkanlık koltuğunu Füsun Çetin’e bırakan Fatma Kurtuluş, sosyal medya üzerinden yeni yönetime başarılar diledi. 
Fatma Kurtuluş, şu ifadeleri kullandı, “Kongremizi onurlandıran tüm partililerimize teşekkür ederim. İki yıl süresince yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızla partimizin başarısı için çalıştık. Bundan sonrada partimizin iktidarı için birer neferi olarak verilen her görevde partimin yanında olacağım. Yeni seçilen İlçe Başkanım Ayşe Füsun Çetin’e ve yönetim kuruluna başarılar diliyorum. Birlikte görev yaptığım Yönetim kurulu arkadaşlarıma, kadın ve gençlik kolu başkanlarıma ve yönetim kurullarına, desteğini esirgemeyen tüm partililerimize yürekten teşekkür ederim. Yol uzun, yarınlar için birlikte mücadele etmeye devam edeceğiz.”

Toy’a geçmiş olsun dileklerini ilettiler
Eski İl Genel Meclis Üyesi  Alaatin Toy, dün rahatsızlığı nedeniyle Çapa Tıp Fakültesinde ameliyata alındı.
Bu haber kısa zamanda kulaktan kulağa yayılırken, Toy’un arkadaşları da sosyal medya üzerinden geçmiş olsun dileklerini iletti.
Toy’un arkadaşları, geçmiş olsun dileklerini iletirken, dua istediler.

Yeniden Refah Partisi Hendek mesaisinde
Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Hasan Çınar'ın katılımı ile ile gerçekleşen divan toplantısında Yeniden Refah Partisi Hendek İlçe Başkanı Faruk Özkür yaptığı açılış konuşmasında Hendek'te Mallalle Başkanı atamalarının devam ettiğini belirterek " Nisan ayında yapılacak olan İlçe Divan toplantısında teşkilat atamalarını tamamlayıp bütün birimlerimiz ve Mahalle başkanı ve sandık müşahitlerimiz ile birlikte Geniş katılımlı bir ilçe divan toplantısı yapacağız" dedi.
Çınar ve beraberindeki heyet, ilçede esnafları gezerek kendilerini tanıttılar, vatandaşı dinlediler

Karasu’ya ünlü aktı
Karasulu organizatör Volkan Yıldız tarafından kültürel etkinlikler kapsamında bu yıl üçüncüsü düzenlenen Komedi Oyunları Festivali, izleyicileri kahkahaya boğdu. 
İsmail Can Törtop yönetmenliğinde sahnede sergilenen Hıdır A.Ş oyunu ile Ahmet Çevik, Murat Gören, Seval Tufan, Şebnem Schaefer, Cengiz Güleryüz ve Didem Sökmen gibi usta oyuncu kadrosu ile Cuma günü Karasu halkı ile buluştu. Arapsaçı adlı tiyatro gösterisi ile Salı günü Karasu halkı ile buluşan yönetmen İsmail Can Törtop, usta oyuncular Berke Hürcan, Ece Gürsel, Celal Belgin, Ümmühan Kıldış, Ferhat Balaban ve Can Mutluca sahne performansları ile izleyicileri kendilerine hayran bıraktı.

Kocaali’de farklı proje
Kocaali Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından projelendirilen 
“Kavlağan Altı Hikayeleri” başlıyor.  Proje kapsamında Kocaali’nin tarihi kimliğinin ortaya çıkarılması amacı ile röportajlar yapılarak, toplanan tarihi resim ve arşiv belgeleri ile Kocaali’nin “Tarihi Kimliği” Kitap ve E-Kitap olarak yayımlanarak kurumumuzun web sitesinde vatandaşların hizmetine sunulacak.
 

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER