MHP'de telefonlar susmadı

MHP’nin haftalık Olağan Basın Toplantısı İl Başkanı Levent Bülbül tarafından il binasında gerçekleştirildi.

MHP'de telefonlar susmadı

Toplantıda, geçmiş toplantılarda olduğu gibi yine cep telefonları susmak bilmedi.
Bülbül’ün açıklamalarını yaptığı esnada çalan cep telefonları toplantının ahenginin bozulmasına neden oldu.
MHP İl Yöneticisi Dursun Yelken, geçtiğimiz hafta yapılan basın toplantısı öncesi cep telefonlarının sessize alınması yönünde uyarı yapmıştı.

CHP Hendek’te hareketlilik sürüyor

CHP Hendek İlçe Başkanı Selami Karakadı’nın Belediye Başkan Aday Adayı olmasının ardından İlçe Başkanlığı görevine Yaşar Atik getirildi.
Son başvuru tarihi içinde CHP Hendek’ten A.Selami Karakadı’dan başka isim Belediye Başkan Aday Adaylığı için başvuru yapmadı.
CHP Hendek İlçe Teşkilatı’nda yaşanan bu gelişmelerin ardından yönetim kurulu üyelerinden bazı isimlerin belediye meclis üyeliği için hazırlık yaptığı öğrenildi.
Bu isimler arasında ise yönetim kurulunda Beyhan Balcı’nın ismi en belirgin isim olarak konuşuluyor.
Diğer taraftan yönetim kurulu üyesi Necati Akın , eski yönetim kurulu üyesi Hamdi Şişmanoğlu’nun eşi Güngör Şişmanoğlu’nunda, meclis üyeliği için başvuru yapacağı öğrenildi.
Son olarak gelen bilgiler arasında Karakadı’nın, kısa zaman içinde belediye meclis üyelikleri için harekete geçeceği yer alıyor.

Şenlikler için davet ettiler

Her yıl düzenlenen Ertuğrul Gazi’yi Anma Şenlikleri programı pazar günü Bilecik’in Söğüt İlçesi’nde gerçekleştirilecek.
Bu programa her yıl olduğu gibi bu yıl da partililer olarak katılacaklarını söyleyen MHP İl Başkanı Levent Bülbül, tüm vatandaşları ücretsiz olarak götürebileceklerini söyledi.
Şenliklere katılmak isteyenlerin teşkilatlara başvurmaları gerektiğini kaydeden Bülbül, “Sayı sınırlaması olmadan katılmak isteyen her vatandaşımı şenliklere götüreceğiz” biçiminde konuştu.


KİPA AVM’nin Müdürü’nü tatlı bir heyecan sardı

KİPA Alışveriş Merkezi’nin Müdürü Gamze Demirci bu günlerde tatlı bir heyecan yaşıyor. İzmir KİPA’dan kısa bir süre önce AVM müdürü olarak ilimize tayin edilen Demirci, evliliğe adım atamaya hatırlanıyor.
Kocaeli’nin Akmeşeli Köyü’nden Hüseyin Şen ile dünya evine girmek için hazırlıklarını sürdüren Demirci’nin nişanı 6 Eylül Cuma günü (yarın) saat 19.30’da D-100 Karayolu üzerinde Safirhan’da Tesisleri’nde gerçekleşecek.
Nişana şehir protokolünün de davetli olduğu belirtilirken, “Bende artık Sakaryalı oluyorum. İzmir’den tayin oldum geldim ve burada yuva kuruyorum. Bundan böyle artık ömrümüzün sonuna kadar Sakarya’da yaşayacağız.” diyerek Demirci, mutluluğunu yakın çevresi ile paylaşıyor.

Çifte düğün yapacaklar
Mobilya sektörünün önde gelen isimlerinden Ayşe-Hacı Aksu’nun oğulları, Orhan ile Kütahya’nın iş dünyasının önde gelen isimlerinden Bekir Arslan ve eşi Emine Arslan’ın kızları Özlem, bu hafta dünya evine girecek.
Genç çift, bu güzel ve mutlu birlikteliğe iki ayrı düğün ile ilk adımını atacak. İlk düğün 7 Eylül’de Kütahya’da ikinci düğün ise 8 Eylül Pazar günü, Sultan Sarayı’nda yapılacak.

TWİTTER GÜNLÜĞÜ

Fatih FİL ‏@FatihFL: BENDEN SONRASI TUFAN DİYE DÜŞÜNEN VE KENDİSİNDEN SONRA DÜNYA YOK OLACAKMIŞ GİBİ DAVRANAN İDARECİLER...KÜÇÜK VE ZAVALLI GÖRÜNÜYORSUNUZ..

Murat KAYA ‏@muratkayageyve : İzmit eğitim araştırmada hasta ziyaretindeyiz. Niyazi abimize Allah acil şifa versin.

OSM4N ÇELİK ‏@osmancelikSRD : İlçe yönetim Kurulumuz ve @sbYusufAlemdar ile birazdan Beyaz TV de Başbakanımızı konuk olduğu programı izleyeceğiz

yusuf Alemdar ‏@sbYusufAlemdar İnsanı güzel yapan yüzdür. Yüzü güzel yapan gözdür. İnsani insan yapan Ağzından çıkan sözdür. Mevlana

Yaşar Yazıcı ‏@Yasar_Yazici : "Akyazı Engelsiz" evet bu bizim en önemli parolamız...Filografi kurslarımız bu yıl da devam edecek

Davut TERZİOĞLU ‏@davutterzioglu : İnsanlık, bu dünyada bırakacaklarını elde edebilmek uğruna köle olmayı kabul edip sanki bu uğurda and içmiş.

Recep Gülsoy ‏@RecepGlsoy : Büyük keşif !!.. 65 milyon yıl önce tamamen yok olduğu sanılan dinozor türlerinin tamamının halen Türkiye’de yaşamakta olduğu keşfedilmiş.

TC Oktay TOPÇU ‏@TOPCUoktay "Adaletsizliği engelleyecek gücünüzün olmadığı zamanlar olabilir. Fakat itiraz etmeyi beceremediğiniz bir zaman asla olmamalı" Elie Wiesel

Oktay Yıldırım ‏@OktayYildrm Şehit Ahmet Akyol Ortaokulu tamamlandı bu yıl hizmete giriyor.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER