Muhtarlar, Soylu ile görüştü

PERDE ARKASI'nda bugün: Muhtarlar, Soylu ile görüştü... Akaltın’a sürpriz kutlama... Duman, böyle tepki gösterdi

Muhtarlar, Soylu ile görüştü

Muhtarlar, Soylu ile görüştü
19 Ekim 2015 tarihinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kararı ile Muhtarlar Günü ilan edildi. Her yıl düzenlenen muhtar gününe bu yıl ilimize temsilen, 15 Temmuz Camili Mahallesi Muhtarı Yunus Özçelik,  Yazılı Muhtarımız Şaban Süleyman ile birlikte katıldı.  İlimizi temsil eden her iki muhtarda bu ziyarette İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Emniyet Genel Müdürü, Jandarma Genel Komutanı ve Bakanlık yetkilileri ile görüştü. 
Özellikle Soylu ile yapılan görüşmelerde, muhtarlar bazı istek ve sorunları da gündeme getirme imkanı buldu.

Akaltın’a sürpriz kutlama
Sakarya basın camiasının yakından tanıdığı eski gazetecilerden İl Milli Eğitim Müdürlüğü Basın Sorumlusu Yalçın Akaltın’a yeni yaşına girmesi dolayısıyla üyesi olduğu Eğitim Yöneticileri ve Uzmanları Derneği (EYUDER) ekibi tarafından sürpriz bir doğum günü kutlaması yapıldı. EYUDER İl Temsilcisi Cemil Kurt öncülüğünde bir araya gelen EYUDER Sakarya ekibi Yalçın Akaltın’ın yeni yaşını Serdivan Arabacıalanı Mahallesinde yeni açılan Mabella Cafe’de pasta keserek kutladılar. Yalçın Akaltın, yapılan bu kutlamadan mutlu olduğunu gizleyemezken, emeği geçenlere de teşekkür etti.

Duman, böyle tepki gösterdi
Son günlerde yaptığı açıklamalarda sıklıkta gündeme gelen İyi Parti Erenler İlçe Başkanı Şemsettin Duman, oldukça tepkili.Gelen bilgilere göre İYİ Parti İlçe Binasının tüm anahtar delikleri, kimliği meçhul kişilerce Japon yapıştırıcısı dökülerek kapatıldı. Bu duruma tepki gösteren, İYİ Parti Erenler İlçe Başkanı Şemsettin Duman, “İlçe binasının anahtar delikleri birileri tarafından japon yapıştırıcısıyla kapatıldı. Yapıştırıcılar değil engellerde dolsa yolumuza devam edeceğiz. Bildiğimiz yoldan sapmayacağız" dedi.
 

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER