Muhtarlar ters elle mi selam verdi

PERDE ARKASI'nda bugün: Muhtarlar ters elle mi selam verdi... Dünya ve Uysal’ın sohbetleri... Davutoğlu nerede Serbes orada

Muhtarlar ters elle mi selam verdi

Muhtarlar ters elle mi selam verdi
Muhtarlar günü kutlaması esnasında İsmet Turan tarafından yapılan özçekimde selam veren tüm muhtarların sol ellerini başlarına götürdükleri görünüyor. Mehmetçik’e selam gönderen bu kadar muhtarın bu şekilde selam verdiğinin görülmesi Karasu’da günün konusu oldu. Ancak gerçek sonradan anlaşıldı. Turan’ın telefon kamerası ayna özelliğindeydi. O nedenle de aslında sağ elle selam vermiş olan muhtarlar sol elle selam vermiş gibi görünüyordu.

Dünya ve Uysal’ın sohbetleri
Demokrat Parti il Kongresi dün yapıldı. Kongreye  Genel Başkan Gültekin Uysal, yanında partinin ilimizdeki etkin ve önemli isimleri de katıldı.
Bu isimler arasında, ilk sırayı Ali Dünya  aldı. Sportmen giyim tarzı ile kongre yer alan Dünya ve Genel Başkan Uysal’ın sohbetleri dikkatlerden kaçmadı.
Samimi ve dostane görüntüler sergileyen ikili, kongre boyunca sık sık bir aradaydı.

Davutoğlu nerede Serbes orada
Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, Manisa Dostlar Platformu’nun düzenlediği toplantıda yeni kuracağı partinin yol haritası ile ilgili konuştu. Toplantıya AKP’den istifa eden eski Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, Milletvekili adayları Nuray Sağıroğlu, Ender Serbes ve Sakarya Dostlar Platformu üyeleri Sezgin Mısır, Mehmet Şensoy, Fatih Sevindik, Uğur Kanat, Hüseyin Düzeltici, Fatih Sunman, Eyüp Bayraktar ve Ali Uzun katıldı. Bu toplantıya katılan Sakarya’lı heyetin, yeni partinin kurucu yönetim kurulu olabileceği ileri sürülürken, Davutoğlu’nun her toplantısına katıldıkları da iddia ediliyor.

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER